Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake S4 +++ | NR.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zamieniliśmy się, ja oddałem zderzak przedni laminatowy :)

EDIT:

Dzisiaj byłem na "kontroli" no i dużo zobaczyłem :D
Została finalna polerka, składanie wszystkiego do kupy no i jeszcze przymiarki przedniego zderzaka.
Jak na razie świeci się jak psu jajca :D
Dzisiaj jeszcze przyszła mi lotka.
Wnęka koła zapasowego również została zmniejszona pod centralny tłumik :)

Brakuje tylko lusterek, felgi i pakiet zewnętrzny będzie ukończony! :)

Fotki:
92600548704158097855.jpg
88862642050213005096.jpg
80799315607916407522.jpg
49098063942612467615.jpg
07808675436539356848.jpg
63240561835446274125.jpg


EDIT:
Pakiet zima kupiony. Tylko teraz kwestia, na jaki kolor je pomalować?

13246531848829169874.jpg

Edytowane przez banan024

Opublikowano

jaki to kod lakieru? LY7L to chyba za jasny wyszedł, nieźle nieźle kiedy odbierasz?

Opublikowano

ten dyfuzor siadł prawilnie, ciakwy jestem jak będzie wyglądać na aucie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ly7l, ale na żywca robi robote :) Fakt, może ciut jaśniejszy od ori. Odbieram w sobotę, albo jakoś poniedziałek/wtorek

Opublikowano

I chcesz być tu człowieku oryginalny :grin::grin: Też w planach mam dyfuzor ale to w nast sezonie. Mało z nim jeżdzi tak czy siak, siadło mega.

Opublikowano
  • Autor

Ja w polsce jeszcze nie trafiłem na projekt B5 z tym dyfuzorem.. Może jestem pierwszy w PL :D

Opublikowano

co to za szpilki pod kołem zapasowym?? :huh:

Opublikowano
  • Autor

Do wieszaka tłumika ;)

Opublikowano

dziwnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bo to kilka wariantów ustawień :P Jak juz wybiore odpowiedni, to niepotrzebne usunę, a te szpilki co zostaną, będą przycięte :)

Opublikowano

Jaka przezorność ☺

Świetna fura!!!

Opublikowano

A gdzie spawanie / malowanie ? :D Może w moją stronę? W nast sezonie myślę o dyfku podobnym.

Opublikowano
  • Autor

Bogucin k. Jastkowa :) Auto-Wawer

On mi tylko malował, dyfuzor wstawiał mi znajomy w Lublinie

Opublikowano

No lakier ogarniety w 100% dobra robota

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki ;)

Ten kolor mi się zaczął podobać na nowo :D

Opublikowano

I jak poskladane?

Opublikowano
  • Autor

Brakuje tylko przedniego zderzaka, progi założyć, grill i znaczki i będzie fajrant :)

W czwartek planowany odbiór.

Dzisiaj jakieś foto strzeliłem:

57002438730845705680.jpg

42735709132683866010.jpg

EDIT:

Furka odebrana :))

Edytowane przez banan024

Opublikowano

zdjęcia dawaj :)

Opublikowano
  • Autor

Będą zdjęcia, jutro albo w niedziele za dnia coś pyknę :P Bo dzisiaj po nocy odbierałem, to i foty by były biedne :D

Opublikowano

Bardzo ładnie się zapowiada :) dużo rzeźby przy dyfuzorze? Myślę nad rs4 bądź rs6. A gdzie lotka na klapę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.