Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powaznie bedziesz modzil lampy??

Opublikowano

powaznie bedziesz modzil lampy??

wszystkie potrzebne graty już mam :kox:

teraz jestem na etapie dobierania odpowiednich środków typu,kleje,żywice itd...

Opublikowano

powaznie bedziesz modzil lampy??

wszystkie potrzebne graty już mam :kox:

teraz jestem na etapie dobierania odpowiednich środków typu,kleje,żywice itd...

na zlot będziesz miał gotowe ??

Opublikowano

powaznie bedziesz modzil lampy??

wszystkie potrzebne graty już mam :kox:

teraz jestem na etapie dobierania odpowiednich środków typu,kleje,żywice itd...

na zlot będziesz miał gotowe ??

dokładnie :cool1:

no chyba że coś pójdzie nie tak i przyjadę bez lamp :gwizdanie:

Opublikowano

w Polsce chyba musisz mieć tylne lampy :mysli::polew:

Opublikowano

ale nikt nie mówił w którym roku styczeń :gwizdanie:

Opublikowano

Ktoś mówił. że w Avancie się nie da, że brzydko wygląda...

Proszę, no proszę...Lampy zrobione przez znajomka z Helmutowa. Wszystko ales GUTe :)

no nie wiem czy to takie ales gute... przy tych to te hiszpanskie wygladaja jak z fabryki :polew:

Opublikowano

Witam,

Była prośba o więcej fotek.

Proszę.

led1jy2.th.jpg

led2fm0.th.jpg

led3we0.th.jpg

Opublikowano

no niby wszystko ładnie ale wygląda jakby te LEDy w klape były włożone troche pod kątem (skierowane w dół)

Opublikowano

no nie wiem... mam mieszane uczucia, może przez jakość zdjęć :mysli:

_________________________________________________

właśnie te w klapie jakoś słabiej świecą

Opublikowano

no nie wiem... mam mieszane uczucia, może przez jakość zdjęć :mysli:

_________________________________________________

właśnie te w klapie jakoś słabiej świecą

Też mi się tak wydaje że te w klapie słabiej świecą. Jakoś nie do końca mi to podchodzi :confused4:

Opublikowano

to są pozycje,zdjęcie robione za dnia i to pewnie telefonem,czego wy się spodziewacie :cool1:

Opublikowano

to są pozycje,zdjęcie robione za dnia i to pewnie telefonem,czego wy się spodziewacie :cool1:

Racja.

Większość forumowiczów strasznie krytycznie podchodzi do tych lamp :naughty:

Opublikowano

nie krytycznie, tylko mam oczy. Już na pirwszych zdjęciach widać było że diody w klapie są ustawione lekko w dół. Te zdjęcia to tylko potwierdziły.

Opublikowano

Pytanie tylko czego mozna oczekiwac po takim modzie zrobionym wlasnorecznie... mysle, ze i tak nie ma dramatu... ale ja bym takich lamp raczej nie zalozyl.

Opublikowano

Pytanie tylko czego mozna oczekiwac po takim modzie zrobionym wlasnorecznie... mysle, ze i tak nie ma dramatu... ale ja bym takich lamp raczej nie zalozyl.

Robote własnoręczna jest najdokładniejsza :tongue4: Tylko trzeba wprawy nabrać :wink4: Poprawić niedoróbki i lampy będą :good:

Opublikowano

Pytanie tylko czego mozna oczekiwac po takim modzie zrobionym wlasnorecznie... mysle, ze i tak nie ma dramatu... ale ja bym takich lamp raczej nie zalozyl.

zawsze jest opcja pryśnięcia lamp na czarno lub czerwono i (ewentualnych) niedoróbek nie będzie widać :cool1:

Opublikowano

no nie wiem... mam mieszane uczucia, może przez jakość zdjęć :mysli:

_________________________________________________

właśnie te w klapie jakoś słabiej świecą

Wg mnie to auo ma zapalone swiatla stopu. A wlasciciel montujac ledy nie podpial klapy do stopu, wiec teraz pala sie tylko te boczne (jak w A3 sportback). Tak mi to przynajmniej wyglada.

A ze jest krzywo (szczegolnie na obrazku led3we0.jpg) to swoja droga. No chyba ze mi sie wydaje...

Opublikowano

Widać te lekkie "niedoroby" ale rozwiązanie jest jedno. Trzeba się lepiej przyłożyć do roboty i tyle. Jak będziecie sobie sami robić diody to już wiecie jakie ewentualne "błędy" wychodzą.

Styczeń już minął, a jak lamp LED do B7 nie było tak i ni ma :(

Odwiedzam stronę www.dectane.de regularnie i nie ma nic o lampach do B7.

Zauważyłem, że ta firma będzie się wystawiać na targach w Paryżu (19-22 luty), więc pewnie tam pokażą swoje nowości. Firma nie próżnuje i wymyśla różne "błyskotki" jak ta do Audi 100 91-97 (obecnie tylko wizualizacja) - światła DRL LED a'la A4 B8...

audi100zb5.gif

w240.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.