Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Autko dla nowego kierowcy do 5tyś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój dziadek ma 4 lata ten model, 1.0 silnik i za wiele się tam nie ma co psuć :P

Nie chodzi o silnik a o czesci zawieszenia /tylna belka/

Poza tym francuza trudniej sprzedac. Kazdy szuka Punto

Edytowane przez mariuszsmietana

Opublikowano

Przecież zawieszenie się psuje raz na X tys. km a nie co rok... w puncie też może się wiele zepsuć :kox: chyba, że szybsza będzie rdza :D

Opublikowano

Znajoma miała 206 i była mega zadowolona. Teraz ma Yarisa i mówi że to auto w którym się zakochała.

Opublikowano

Jak tanie w utrzymaniu.. to ja zaproponuję Fiata Punto II

Opublikowano

Opel Agila. Jest u mnie w rodzinie jeden. 1.2 16v -bardzo praktyczne, pakowne auto, niezawodne, tanie części. Zwrotne. Dużo aut salonowych z Polski. Miałem obiekcje jak to kupowano ale od 2003 roku już mnie przekonał. Fakt, że przebieg ma zabawny, bo chyba 70 000(od nowości w rodzinie).

Nawet gazu nie zakładali, bo ekonomiczny.

Są 1.0, 1.2, 1.3 diesel.

Opcją jest odpowiednik Suzuki Wagon R+ czy jak się zwie.

Toyota Yaris w tej kasie to będą zwłoki -podobnie jak A4 za 4500. Albo szukanie okazji rok czasu.

Golf 4, Audi A3 -ok, lecz na 99% wersje 3d w takich pieniądzach.

Da się kupić A-klasse, odradzam stanowczo.

Francuzy jak już(nie znoszę, miałem i nie będę miał) to możliwie proste. Jak mają dużo wypasów, elektroniki to zazwyczaj zaczyna ona hulać swoim trybem...

Ogólnie na pierwsze auto i to zaraz przed zimą proponowałbym bez dziwactw -z zapleczem w częściach po sklepach i na szrotach.

Corsa to dla mnie symbol miałkości i braku sympatii do motoryzacji no ale to nie auto dla mnie więc może warto rozważyć. Że nie gniją nie wierzę, trzeba budę dobrze obejrzeć.

Podobnie Punto.

Osobiście spróbowałbym kupić A3kę. Solidne, proste i z zapleczem. Albo G IV. Tylko, że popyt na te autka jednak jest no i w 5 drzwiach(dzieci) ciężej o wiele kupić.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie udało się kupić a3 z 2000r. 3D ale autko z rodziny więc nie było co się zastanawiać ;)

Opublikowano

Gratulacje :)

Pochwal się dokładniej... :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.