Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Autko dla nowego kierowcy do 5tyś


adasijo

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dziadek ma 4 lata ten model, 1.0 silnik i za wiele się tam nie ma co psuć :P

Nie chodzi o silnik a o czesci zawieszenia /tylna belka/

Poza tym francuza trudniej sprzedac. Kazdy szuka Punto

Edytowane przez mariuszsmietana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zawieszenie się psuje raz na X tys. km a nie co rok... w puncie też może się wiele zepsuć :kox: chyba, że szybsza będzie rdza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma miała 206 i była mega zadowolona. Teraz ma Yarisa i mówi że to auto w którym się zakochała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Agila. Jest u mnie w rodzinie jeden. 1.2 16v -bardzo praktyczne, pakowne auto, niezawodne, tanie części. Zwrotne. Dużo aut salonowych z Polski. Miałem obiekcje jak to kupowano ale od 2003 roku już mnie przekonał. Fakt, że przebieg ma zabawny, bo chyba 70 000(od nowości w rodzinie).

Nawet gazu nie zakładali, bo ekonomiczny.

Są 1.0, 1.2, 1.3 diesel.

Opcją jest odpowiednik Suzuki Wagon R+ czy jak się zwie.

Toyota Yaris w tej kasie to będą zwłoki -podobnie jak A4 za 4500. Albo szukanie okazji rok czasu.

Golf 4, Audi A3 -ok, lecz na 99% wersje 3d w takich pieniądzach.

Da się kupić A-klasse, odradzam stanowczo.

Francuzy jak już(nie znoszę, miałem i nie będę miał) to możliwie proste. Jak mają dużo wypasów, elektroniki to zazwyczaj zaczyna ona hulać swoim trybem...

Ogólnie na pierwsze auto i to zaraz przed zimą proponowałbym bez dziwactw -z zapleczem w częściach po sklepach i na szrotach.

Corsa to dla mnie symbol miałkości i braku sympatii do motoryzacji no ale to nie auto dla mnie więc może warto rozważyć. Że nie gniją nie wierzę, trzeba budę dobrze obejrzeć.

Podobnie Punto.

Osobiście spróbowałbym kupić A3kę. Solidne, proste i z zapleczem. Albo G IV. Tylko, że popyt na te autka jednak jest no i w 5 drzwiach(dzieci) ciężej o wiele kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...