Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Hammerek sprawdziłem u mnie... Nie nachodzi...:polew:

proponuje zmienić naklejke na tylnej szybie z "Rotiform" na "Ratanstyle" :polew:

Siemian nie upadła Ci czasem na głowę porcelana z tego Twojego butiku w sferze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wy nie jesteście do konca normalni :)

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:no Ty chyba se żarujesz:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj w sferze albo jak wolisz swerze :decayed: i w meblowym zobaczyłem coś takiego... nie wiem czemu jakoś mi się z Twoim autkiem skojarzyło...:polew::polew::polew: no nie wiem czemu... :polew::polew::polew: ...naprawde nie wiem... :polew::polew::polew:

...ale już wiem że materiał na dekory w klerze kupowałeś :grin:

carbon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian zajmij się czymś pożytecznym, np. popracuj nad swoją wagą, bo jeszcze za chudy jesteś :grin: a nie jakieś pierdy mi tutaj wklejasz, które cieszą tylko Arturka jak mu smska puścisz żeby tu zajrzał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje pracuje ;-) jak bym jeździł tyle po mechaniorach co Ty to nie miał bym czasu na pielęgnacje mojego brzusia ;-P

i przepraszam bardzo do nikogo smsow nie wysyłam...ratanie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian zajmij się czymś pożytecznym, np. popracuj nad swoją wagą, bo jeszcze za chudy jesteś :grin: a nie jakieś pierdy mi tutaj wklejasz, które cieszą tylko Arturka jak mu smska puścisz żeby tu zajrzał :decayed:

1) tak :good: są rzeczy ,które mnie bawią :) jak czytam te Wasze "odbite, podkręcone piłki"

2) wysyła pw bądź maila ;)

3) jeśli pisze/wkleja coś naprawdę fajnego to dzwoni ;):decayed:

4) sms'a raz wysłał Andrzejowi i ...................ten kupił B8......:decayed:...podejrzewam więc.........,że..... mi nie wyśle ::grin: ....aczkolwiek niczego dziś nie można być pewnym :wink::decayed:

5) co do gratów w aucie...sam wiesz ,że zawsze mówiłem ...grunt ,że właścicielowi sie podoba.......nigdy, nikomu nie wytykając tego co robi :wink:....

6) sam zrobiłem nieraz partyzantkę i o tym bardzo dobrze wiem ....i nie tylko ja o tym wiem :polew: no ale sie przecież nie potne z tego powodu .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hammer jak obszywales galke automata, to okleili ci na nowo guzik? Czy zostali po staremu? Bo ja teraz obszywalem galke i guzik mi 2x wciaglo i troche jest poniszcozny od roznych dziwnych narzedzi ktorymi probowalem go wyciagnac:). I sie zastanawiam czy obszywaja tak maly element bo jakis material skoropodobny moze to i nawet skora na nim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem pikowaną gałkę, tego guzika bym nie oklejał skórą :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam obszyte ta perforowana skora ale ten guzik mnie irytuje bo jest poniszczony i szukam pomyslu jak tu go upiekszyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj go :wink:

:good:

dokładnie....nie będzie pogrubiony to będzie elastyczny przy zmienianiu przełożenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update w temacie... żel mi się zrobiło że siemian wymienił, to postanowiłem nie być gorszy :decayed: a tak poważnie zerwało mi śrubę mocującą napinacz paska rozrządu (podobno to wada fabryczna w tych silnikach), a że remontów mam już dość, zakupiłem nowy silnik.

Wybór jest spory ale padło na silnik DI-D z Mitsubishi Grandis 2008r o kodzie BSY. Nowy silnik ma przebieg 68tysi i chyba jest to prawdziwy przebieg, bo pracuje dużo ciszej, pali lepiej i jest bardziej dynamiczny.

Foty z aukcji

l5oj.jpg

92l2.jpg

Oczywiście przełożyłem pompę z 1.9TDI, bo ten silnik miał już wałki wyrównoważające. Po wymianie silnika przyszedł czas na jego odpalenie, o dziwo pojawił się problem, tak jakby coś dusiło silnik, dopiero po podniesieniu auta i ustawieniu lewarka zmiany biegów w pozycji N udało się odpalić auto ale kręciły się koła... Po rozmowie z Bart-S'em doszliśmy do wniosku że trzeba zrzucić skrzynię.

Po jej otwarciu i oględzinach okazało się że skrzynia jest uszkodzona i remont jest nie opłacalny. To szukamy skrzynię... trochę tego jest i nie wiadomo na co się trafi, ale udało się.

8ln4.jpg

00fb.jpg

Skrzynia pochodzi z Audi A6 07r. 2.7TDI, podobno ma tylko 71tysi przebiegu. Oczywiście przed montażem została otwarta żeby sprawdzić jej faktyczny stan i wymienić podstawowe uszczelniacze, filtr oleju i ustawić sprzęgło. Skrzynia jest w bdb stanie, nic jej nie dolega. Na dodatek posiada już łańcuch nowego typu i wałek z zębatką posiadającą zabezpieczenie przed ukręceniem przez wysoki moment obrotowy. Krótko mówiąc skrzynia jest mocniejsza. Pierwsze co zauważyłem, to szybsza reakcja na gaz, brak wibracji na światłach przy wciśniętym pedale hamulca i prawie w ogóle nie czuć zmian ciśnienia w skrzyni jak zmieniam położenie lewarka np z R na D.

Dzięki za profi montaż dla Piotrka, djim'a, Pawła od skrzyń i Bartka za cenne rady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KseroBoy :polew:

A powaznie Tomek autko odmlodzone potężnie. BRAVO. Chciałbym u siebie silnik z prsebiegiem 70kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...