Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ARG] Casablanca White B5 by smky95


smky95

Rekomendowane odpowiedzi

Na wiosnę korekta lakieru i będzie dużo lepiej [emoji41] teraz lakier jest w takim stanie ze oczy bolą od patrzenia [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobisz wow ,jak zobaczysz jak zachowuje sie woda na powloce po korekcie jesli kladziesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę lekką polerkę, i jakoś sensownie zabezpieczyć żeby się trochę utrzymał ten efekt :wink:. Ogólnie też trzeba pomalować zderzak bo chcę na gładko zrobić, klapę tył bo farba zeszła na myjce zimą :v, roboty jeszcze mnóstwo... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za "lekką polerke" zapłacisz 600zł przejadą glinka, przejadą Ci finiszem albo jakimś aio całe auto na maszynie wykończa politurą albo woskiem i efekt bedzie utrzymywal sie miesiąc albo dwa i nie sciagnie nawet 70% rys, znikną świrle i holo tylko. Zrób korekte trzy etapową z zabezpieczeniem i bedziesz zadowolony :-) 80-90% rys i reszta zniknie a "szajn" przy odpowiednim dbaniu pozostanie na dłuugo.

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka cenę to wole sam kupić pasty i we własnym zakresie zrobić [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, możesz ale nie jest to proste wywalilem 1k na maszyne i pasty a po pierwszej "sesji" osmiogodzinnej sprzedalem dalej... ciezki temat, cwiczyc na swoim aucie tez slabo. Trzeba mieć odpowiednie oświetlenie, doświadczenie itd. Detailing to mega ciezki kawalek chleba :wink:


1464381859-U1445.jpg

Efekty? Połowa auta w hologramach i przypalony lakier na listwie srodkowej :decayed:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę ze to nie jest lekka sprawa, i tak będę myślał o tym na wiosnę gdy za oknem będzie chociaż +10 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem bardzo przypadkowo magiel za śmieszna cenę. Stan bardzo dobry [emoji3] Leci do mnie jeszcze elektryka na tył kupione tez za dobra cenę. Jak zrobi się ciepło to od razu biorę się za składanie auta :)bdb73d8c9d106d722847b8c5ec14e38e.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony FIS, elektryka jednak nie kupiona :grin:. Podłączenie fisa tak naprawdę poszło mi szybko, co prawda bez przekaźnika spalonych żarówek, ale ogólnie myślałem że więcej roboty :D. Na dniach jeszcze się obniży bo zrobiła się koza :decayed:, ogólnie jeszcze muszę dokupić dystanse na przód i dorobić do nich tulejki centrujące z 57.1 na 66,6.

 

432daeac2a8b4731ea3e09e225094d44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup pierścienie centrujące, na każdym wulkanie mają i zapłacisz marne grosze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kupione, tylko że jak dystans wleci to na przodzie już nie będzie chwytać, na tyle jeszcze chwyci jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, smky95 napisał:

Mam kupione, tylko że jak dystans wleci to na przodzie już nie będzie chwytać, na tyle jeszcze chwyci jakoś.

Jak nie będzie chwytać? Przecież zakładasz go na dystans, a na to felge, więc jak może nie chwytać skoro zasada ta sama jakby dystansu wcale nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chce kupić 5mm a przecież takiego nie kupię z miejscem na centrowanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chce kupić 5mm a przecież takiego nie kupię z miejscem na centrowanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pierścień centrujacy wchodzi w felge i niema nic do dystansu ktory zakladasz na Piaste

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje, ale jesteś pewien czy piasta będzie wystawać poza dystans jeśli będzie miał 5mm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy dystansie i pierścieniu centrujacym miałem problem z biciem kół, bo rzeczywiście wystaje go trochę mało ale wystarczająco jak felga ma odpowiednie centrowanie ale z pierścieniem bywa różnie u mnie wchodził i felge z 2 mm głębiej niż powierzchnia gdzie felga się styka z tarcza ham i problem był, wyrzuciłem dystans i było po problemie

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pierścienie te co mam są dodatkowo stoczone na wzór stożka wiec już na starcie ucieka kilka ważnych mm. Wiec chce odpowiednia tulejkę żeby "przedłużyć" piastę. Nie wiem czy dobrze myśle ale to się okaże [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor i koło robi robotę, strasznie mi leży ! Gratki za projekt, będę śledził ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor i koło robi robotę, strasznie mi leży ! Gratki za projekt, będę śledził ! [emoji6]

A no dzięki dzięki :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...