Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ale za to w tym silniku robisz chyba wiecej niz w pazdziochu km do wymiany

Opublikowano
  • Autor

no to ja chyba o czyms nie wiem bo poprzedni wlasciciel robil co 15tk :rolleyes:

Opublikowano

No u mnie 8,6 litra hyhy qwa wiedro oliwy :D

Luki mamy śnieg !!! pisz usprawiedliwienie do pracy i lataj synu lataj :)

Opublikowano
No u mnie 8,6 litra hyhy qwa wiedro oliwy :D

trzeba bylo kupic Pande z silnikiem z kosiarki :rotfl:

Opublikowano
talib1990 napisał/a:

jedziesz z ONO ..szkoda

Nie pękaj też ci załatwie palpitacje :D

trzymam za słowo :D

Opublikowano
  • Autor
Luki mamy śnieg !!! pisz usprawiedliwienie do pracy i lataj synu lataj :)

no ja juz napisalem usprawiedliwienie i dzisiaj lece do ZMC mam nadzieje ze drogowcy maja jeszcze soli troche :rolleyes:

takze mysle ze troche polatam na tych 235 :wink:

Opublikowano

hehe Luki zamiast tu siedzieć to zrzygaj się na stół prezesa powiedz że to grypa i dajeszzzzzz czadu na ulicach :) póki jest jeszcze śnieg :-)

..a wiadomo kiedy jeszcze będzie :biggrin:

ps. byłeś po ten olej ? Qźwa zapomniałem Ci powiedzieć żebyś mi kupił :bicz:

Opublikowano

Piekna furmanka, zrobiona ze smakiem i gustownie. Silniczek miodzio, taki zyczylbym sobie kiedys miec 3,0 benzynka... mniam.

Gratuluje wyboru i do tego jeszcze ten naped :quattro:

Opublikowano
Napęd Quattro mówi stanowcze NIE dla pługo-piaskarek :D
mam nadzieje ze drogowcy maja jeszcze soli troche

jakas rozbieznosc interesow :rotfl:

dobra juz szok delikatnie mija: auto za***iste,wypasione,mega kozackie...poprostu sam miodzik... myslalem ze takie tylko w erze ;)

blendy i bojlerka nie sciagaj bo dostaniesz liscia :twisted:

szyberdach to wielki + ... na sile zeby sie do czegos przyczepic to webasto niema :rotfl: ale w Pb nie jest to az tak potrzebne :)

kiedy doczekamy sie jakis wypasnych fotek?? :cool:

Opublikowano
  • Autor
ps. byłeś po ten olej ? Qźwa zapomniałem Ci powiedzieć żebyś mi kupił

tak adas bylem 270 zeta

jakas rozbieznosc interesow

tak bo ono ma zimowki a ja nie :wink:

to webasto niema

no wlasnie tez to mnie boli no ale ok nic nie poradzi jak nima

Opublikowano

Przy takim autku to ... nie spać a jeździć, zarcie tylko w Mc Drive by móc jeździć, pracować bite 8 godz. by zalać do pełna i jeździć nie wysiadać :twisted: ;):lol: :twisted:

Opublikowano

Luki do wozu i na Bronisze, właśnie wróciłem z przejażdzki od Diagtroników. Jeżdzi sie za***iście, a i wreszcie moc przybyła :exclaim: :exclaim: :exclaim: Sensor temp. spalin był padniety i mnie ograniczał paździoch :twisted:

Opublikowano
  • Autor

do wozu tak ale za 3 godz pierwsza moja zima z :quattro:

Opublikowano

Kup sobie naklejke z napisem " Nie placz kiedy odjade..." bo az sie lezka w oku kreci :frown:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Obiecane lepsze zdjecia w pierwszym poscie dla tych ktorzy nie widzieli jeszcze w realu :wink:

Opublikowano

teraz mozna dostrzec lepiej na nowych zdjeciach, klasa,elegancja i sportowe zaciecie :a4fan:

Opublikowano

Dobra sesja, świetny plener :biggrin:

jeszcze raz napiszę że auto bardzo przyzwoite :a4fan:

a co to za kolorofon między telewizorem a środkowymi nawiewami?

Opublikowano
  • Autor
kolorofon między telewizorem a środkowymi nawiewami

bylo zamontowane to zostaje jakos tak przywyklem ze jak cofam to mi cos pika :rotfl:

Opublikowano

no no, prezentuje sie slicznie. jedyne co mi sie nie podoba, to przednie szyby... przydaloby sie je dopasowac do tylu albo odwrotnie - tyl do przodu :) poza tym auto cud miod malina!

Opublikowano
  • Autor
jedyne co mi sie nie podoba, to przednie szyby

wstepne rozmowy juz byly i w przyszlym miesiacu je lekke sciemnie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.