Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto i mój nabytek za ciężko zarobione pieniądze :)

:)

Audi 1.8T Quattro 170KM :>AWM :) Rocznik 2001

:)

Kilka rzeczy które posiada:

ABS,

4x4,

el. szyby x4,

el. lusterka x2,

klimatyzacja,

skórzana tapicerka,

alufelgi, szyberdach,

centralny zamek,

autoalarm,

poduszka powietrzna x10,

radio / CD,

wspomaganie kierownicy,

immobiliser,

podgrzewane fotele,

pod. przednia szyba,

el. szberdach.

:good:

afc067c8354b468amed.jpgc98a75bf64da8152med.jpg

Opublikowano

czyli ze fotki sa innego auta czy ze fotki zrobil jeszcze poprzedni wlasciciel?

Opublikowano
  • Autor

tak fotki zrobione jeszcze przez poprzedniego właściciela ale ja też coś niedługo wstawie, te fotki to jak widac są z aukcji automoto : :tongue4:

Opublikowano

ładna furka, motór dobry, napęd jedyny słuszny :wink4::good: no i fajnie, że manual :)

Opublikowano

furka piękna :cool1:

mi się najbardziej podoba felga :kox: i biała skóra :naughty:

no i radyjko 2 dimowe, takie jak moje :a4fan:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 00:23_________________________________________________ooooo, a tak z cieakwości jak to zawiecha??

Opublikowano

ooooo, a tak z cieakwości jak to zawiecha??

1BE tak jak u mnie :tongue4: widziałeś na żywo :przebiegly:

Ładna furka tylko te amerykańskie fury to takie dziwaczne są: zderzak tył przedlift, klapa tył przedlift, chociaż chyba u amerykańców nie było klap poliftowych :mysli: A zderzak przód? to nie przedlift? :blink: Gdzie halo? a no i ktoś Ci grilla wsadził nie tego co trzeba :decayed: Zmień ten przedni grill jak najszybciej :tongue4:

Furka ogólnie kox malina, fela, wnętrze, 1,8T Quattro :good:

Opublikowano

tak myślałem, że to 1BE :gwizdanie:

ładnie stoi furka na tym

Opublikowano

Koleś masz naprawde niezłą wypasioną amerykańską fure :kox:

Jedyne co mi się nie podoba to ten granatowy środek. Do wyposażenia dopisz sobie pakiet oświetlenia bo widze że jest. Ja bym jeszcze zapodał ramki w zegary no i jak ktoś lubi to wskaźnik doładowania na słupek. :good:

Opublikowano

Fajna na dobrym wypasie i silnik :good:

Tylko czy napewno masz taki silnik :mysli: Te (AMB) były chyba w B6 a w B5 były 180 konne (AJL) :mysli:

Opublikowano

wersja usa a tam byly montowane ciekawe wersje

Opublikowano

no mi tez sie podoba :good:

Opublikowano
  • Autor

Gril zmienie ale najpierw kilka ważniejszych spraw trzeba w nim zrobić :wink4:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 19:05_________________________________________________Ja myslicie jakim olejem go zalewać?

Nie mam pojęcia co było wcześniej :confused4:

Opublikowano

Syntetyk.

Chociażby Shell Helix 10 W 40.

Jeśli chcesz ostro nim jeździć możesz wlać Shell Helix Ultra Racing 10 W 60, ale ten olej kosztuje 70/80 złotych za litr... :thumbdown:

Pozdr. Jose

Opublikowano

furka super! skóra, fela :kox: szkoda tylko że wsadzili granatowe plastiki w srodek..wg mnie jedynie czany kolor tu jest słuszny :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

mi tam sie podoba ten granatowy środek dużej różnicy to niema, a olej zalałem Castrola 10W60 :>

Opublikowano

Bose jeszcze widać , że masz , to musi grać :kox::)

Opublikowano

Wg mnie to jest AJL.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wg mnie to jest AJL.. :decayed:

AJL to byłu polskie a to jest wersja USA

Opublikowano

Nie kombi trochę szkoda :tongue4:, no i podaj rok auta. Poza tym bardzo ładne :good:

Opublikowano
  • Autor

ja i sie kupiło samochodzik to trzeba o niego dbać :>

fd7f53271db1d3f9med.jpg8d76eaa73475ee30med.jpg

czym najlepiej wyczyścić białą skurę?? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.