Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie sie zaczyna, Ty dzwon, TOM3K też dzwon, u mnie awaria.............. :facepalm:

Współczuje :cry:


Progi całe ?

Opublikowano
  • Autor

Że tak powiem uja było dzisiaj widać jak się już policja rozjechała itp... Wyglądały na całe, ale wiesz jak jest. Auto stoi w garażu i będzie tam stało póki w sobotę nie ruszę się na warsztat i nie pooglądam auta dokładnie... :cry:

Opublikowano

Dramat jakiś. Moją miał dzisiaj oglądać rzeczoznawca ale chyba go nie było bo zero info od Audi. A czekam jeszcze na drugiego od radia, który strasznie przeciąga.

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj będę dzwonił do ubezpieczyciela sprawcy w celu umówienia się z rzeczoznawcą na wycenę szkód... Będę informował Was w miarę możliwości o przebiegu sprawy. Trzymajcie kciuki... :wink:

Opublikowano

do mnie serwisant powiedział zebym brał kasę i kupił części s polsce bo to sam mogę zrobić ale jak mam się w to bawić to wolę mieć poprostu auto zrobione

Opublikowano
  • Autor

Info z dzisiaj: rzeczoznawca z OC sprawcy będzie w środę........

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Za***isty masz ten wydech. Gdzieś tam parę razy na mieście słyszałem. Nawet pod dupe nie zdążyłem podjechać bo te 600 niuta zawija asfalt :decayed:

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor

A dzięki Mateusz :hi:

Jest dobrze, moment robi robotę. Czekam na zakończenie sytuacji z kolizją i już planowane parę rzeczy do auta :naughty: głównie tłusty serwis i mnóstwo rzeczy do zrobienia będzie żeby później tylko "zaspawać" maskę i się nie interesować! A jak zostanie trochę grosza to dorzucę jeszcze kilka KM i NM... :naughty:

Opublikowano

później tylko "zaspawać" maskę i się nie interesować!

Bo to tak jest, im czesciej tam zagladasz tym czesciej sie psuje :decayed:

Edytowane przez uszol

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ok, przed pokazaniem całości prac wykonanych i które jeszcze będą trwały przez najbliższe dwa tygodnie małe spy photo...

ndMUZ5n.jpg

Zapowiedź (bardzo) dużego serwisu :naughty:

dzik :hi:


Dzisiaj autko odebrane, a zrobione było:

- PDC przód,

- Ściszanie radia po włączeniu PDC,

- Przyciski konsoli w chromie,

- Spryski mgiełkowe,

- Wymiana MCE na wersję max,

- LEDy w rejestrację.

kaju :hi:

Foto:

Hf7Bnm6.jpg

ljwN0RI.jpg

uYR6yxK.jpg

thEZiPr.jpg

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Kolego mozesz zrobic dokladniejsze zdj tych ledow ??

Opublikowano

Fajnie że zrobiona :good:

Opublikowano
  • Autor

Kolego mozesz zrobic dokladniejsze zdj tych ledow ??

Może jutro coś cyknę lepszym aparatem jak znajdę chwilę.

Fajnie że zrobiona :good:

Dzięki. A co u Ciebie? Opowiadaj!

Opublikowano

Czekam i się już wkurwiam lekko, ale moze po weekendzie odbiore to napisze co i jak gdy bede juz pewny że naprawa zakończona.....

Opublikowano
  • Autor

Leszek Twoje nerwy mnie nie dziwią, troszkę już to trwa... Będzie dobrze ziom :)

Dzisiaj wieczorem wrzucę fotę gratów na jutrzejszy serwis :)


Ok, obiecane zdjęcie:

xfDPMjU.jpg

Jutro do warsztatu, a oprócz załączonych na zdjęciu rzeczy, w aucie będzie jeszcze zrobione parę innych. Stay tuned. :)

Opublikowano

fajne autko :wink: no i serwis bedzie też konkretny :naughty:

Opublikowano

fajne autko :wink: no i serwis bedzie też konkretny :naughty:

:yes2:

Opublikowano

Fajnie, że już auto ogarnięte po kolizji :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie, że już auto ogarnięte po kolizji :thumbup1:

Dzięki, też się cieszę :)

Właśnie wróciłem z 300km wycieczki do warsztatu. Auto zostawione. Pierwsza wstępna diagnoza odbyła się na miejscu. Troszkę będzie "rzeźbienia" :facepalm: W miarę możliwości będę updatował temat :)

Opublikowano

Gdzie odstawiłeś na zrobienie blach, że aż 300km dymałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.