Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki @HOLMATRO
Stan techniczny to priorytet. Auto jeździ dużo, wożę ludzi, dlatego wszystko musi być sprawne. Bezpieczeństwo przede wszystkim ?

Opublikowano

Fajna i zadbana fura :) Widziałem fotkę z wszystkimi pierdołami do pielęgnacji, powiedz proszę jak się ta szczotka do felg sprawuje ? Przymierzam się do zakupu jakiejś i mam trochę wątpliwości, mimo, że cena w miarę,  bo wygląda to na coś twardego jak szczotka do kibla ?

Opublikowano
  • Autor

@rade ja z tych szczotek jestem zadowolony. Porównania nie mam, bo to moje pierwsze zabawki, ale czyszczą ok i nie drapią felg. Także jest ok ?

Opublikowano
23 godziny temu, pksmlody napisał:

Dzięki @HOLMATRO
Stan techniczny to priorytet. Auto jeździ dużo, wożę ludzi, dlatego wszystko musi być sprawne. Bezpieczeństwo przede wszystkim ?

Bardzo zdrowe podejście do tematu - ogromny szacunek za to :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Kolego kozacki projekt a kiedy czytalem watek co robiles przy aucie to pomyslalem sobie ze niezla sakiewka w furke jest wrzucona :)  pytanko mam do wydechu, rozumiem ze jest to prosta rura od poczatku do końca ? Czyli tylko downpipe rura i dwa koncowe tlumiki ? Ilu calowe ? Gdzie wyrwales koncowki supersprinta? Jaki koszt wyspawania DP i takich koncowek? :)

Opublikowano
  • Autor

@Mungooo co do sakiewki to masz rację ?

Tak jest. DP, prosta rura, końcowe tłumiki. DP kosztował 800zl. Końcówki już były. Na stronie SuperSprint są ceny. Tanio nie wyglądają ? cos koło 500e sztuka.

Opublikowano
  • Autor

Auto idzie na sprzedaż.

Póki co wystawione jedynie na forum. Temat w dziale Sprzedam auto B7.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Opublikowano

Widze, ze sporo dobrych projektow idzie pod mlotek. Lacznie z moim ?

Opublikowano
  • Autor

Taki mamy klimat ? Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Opublikowano
12 godzin temu, pksmlody napisał:

Taki mamy klimat ? Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Tak, tylko pewnie kupisz większe i mocniejsze auto :)

Szkoda, ale ktoś kto kupi będzie na pewno zadowolony, obserwując ilość zrobionych i wymienionych rzeczy :D

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, cysiek18 napisał:

Tak, tylko pewnie kupisz większe i mocniejsze auto :)

A właśnie że nie ? Mam od teściów Megane III HB 5d. 1.6 5b 100ps ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

avVlDlS.jpg

Auto zostało poprawione lakierniczo, tj: pomalowany został cały zderzak tył, ranty nadkoli przód, wyciągnięta oraz pomalowana wgniotka która była na PT, grill + wpadł emblemat Q. Dodatkowo auto zostało nawoskowane maszynowo Soft99. 

Więcej ładnych zdjęć jak będzie pogoda, bo póki co nie ma co pokazywać ?

Opublikowano

Sprzedajesz?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, HOLMATRO napisał:

Sprzedajesz?

Tak.

Opublikowano

Szkoda, fajny projekt w mojej okolicy. Mam nadzieję, że znajdzie godnego następce ;) Coś ciekawego na oku, prywatne sprawy ?

Opublikowano
  • Autor

Na oku nic. Budowa domu ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto cały czas aktualne do sprzedaży, ale to nie znaczy że go nie użytkuje ? Cały czas coś się dzieje.

rfftPJS.jpg

Stay tuned. ? 

Opublikowano
  • Autor

Panie i Panowie, informacyjnie: gdyby ktoś chciał przesiąść się ze swojego B6/7 1.9/2.0 do 3.0tdi możemy podyskutować na priv. Pozdrowienia. 

Opublikowano
4 godziny temu, pksmlody napisał:

Panie i Panowie, informacyjnie: gdyby ktoś chciał przesiąść się ze swojego B6/7 1.9/2.0 do 3.0tdi możemy podyskutować na priv. Pozdrowienia. 

Daj znac co i jak moze sie przesiadziemy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.