Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Elektryczne szyby nie działają


zibi66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wczoraj cos sie stalo z regulacja przednich szyb elektrycznych / z tylu mam korby /,nie moge otwierac szyby od strony kierowcy a szybe od pasazara mozna otworzyc tylko od kierowcy.Jaka moze byc przyczyna ???? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie padało,jak była deszczowa pogoda nie mialem problemow ale auto parkuje pod chmurka :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki ok,polaczenia na drzwiach ok.przesmarowane,nie sprawdzalem jeszcze modulu komfortu mysle,ze moze tam jest jakis problem ???? Pozdrawiam i czekam na jakies info. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic a nic się nie rusza> ? może mechanizm się rozwalił albo linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba od kierowcy nie dziala wcale a od pasazera dziala ale tylko przyciskiem od kierowcy,mysle ze mechanizmy sa ok bo caly czas dzialalo bez problemow a problem chyba tkwi w elektryce - tak mysle ale moge sie mylic :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba od kierowcy nie dziala wcale a od pasazera dziala ale tylko przyciskiem od kierowcy,mysle ze mechanizmy sa ok bo caly czas dzialalo bez problemow a problem chyba tkwi w elektryce - tak mysle ale moge sie mylic :mysli:

ja tak mialem tylko od strony pasazera nie dzialalo.Zmienilem slizgi ktore prowadza szybke po ramce i bylo ok.(byly polamane).

za drugim razem linka sie zakrecila na mechanizmach :kwasny: wymienilem cala rame razem z szyba, slizgami i tez jest ok :> samej linki sie nie oplaca, za duzo roboty, a tak tylko zamieniasz i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek biore sie za ogledziny moich mechanizmow bo jak na razie nie mialem kiedy sie za to wziac,moze faktycznie tam jest problem.Dzieki za podpowiedzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek biore sie za ogledziny moich mechanizmow bo jak na razie nie mialem kiedy sie za to wziac,moze faktycznie tam jest problem.Dzieki za podpowiedzi :hi:

Przed zmianą ślizgów jak rozebrałem boczek ukazał mi się widok szyby zamocowanej na opaskach zaciskowych :shocked:dlatego nie działało :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak Zibi naprawiłeś temat tej szyby?

Ja mam to samo, nie działa mi tylko szyba od kierowcy, wszystkie inne są OK. Co jest?

Niestety nadal mam ta usterke i jak na razie brak pomyslu,dolaczylem sie do innego watku moze cos ci to pomoze. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_nie_dziala_sterowanie_elektrycznych_szyb-t61032.0.html[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 09:39_________________________________________________ Wreszcie usterka usunieta :thumbup: Temat mozna zamknac,jest rozwiazanie tego problemu na w/w linku. :good: Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...