Skocz do zawartości
IGNOROWANY

YouTube - filmy warte obejrzenia


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne trochę :mysli: może to nie sama woda

To jest olej mineralny uzywany do ciała (m.in. do masażu) :good:

Ale jak to działa...? Ten olej nie przewodzi prądu?

Olej transformatorowy na pewno nie przewodzi prądu i wydaje mi się że żaden nie przewodzi, oczywiście jeżeli nie posiada dodatków, które przewodzą.

A co do filmiku to mam kilka wątpliwości skuteczności tego chłodzenia o ile to jest chłodzenie a nie fajnie wyglądający eksperyment. Po pierwsze wszelkie wiatraki po zalaniu olejem nie pełnią już żadnej funkcji chłodzącej. Po drugie nie ma tutaj żadnego obiegu gdzie olej mógłby oddawać ciepło zatem po pewnym czasie całe akwarium byłoby gorące jak części w nim pracujące.

Co innego gdyby na przykład na tylnej części (na suchej stronie) akwarium zamontować dodatkowo coś w rodzaju rurkowej spirali z przymocowanym wiatraczkiem, wlot oleju do spirali na górze akwarium, wylot na dole no i jakaś mała pompka wymuszająca obieg w tak zrobionym radiatorze. Wtedy to miałoby ręce i nogi.

W Bukowinie Tatrzańskiej jest restauracja Bury Miś - można tam na żywo zobaczyć taki komputer - robi wrażenie:) ... btw można zobaczyć tam dużo nie spotykanych rzeczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uważam że to nie jest odpowiedni dział do oglądania tego typu filmów...

powinien raczej znaleźć się w przestrogach a nie wartych oglądania.. :thumbdown:

ja bym proponował usunąć ten film :sick3:

a co tam widzisz "ku przestrodze" ? Nikomu się krzywda nie dzieje, Nikt nie ginie, nie zostaje ranny - bla bla bla...

Nie widzę tu nic niestosownego ale jeśli Moderator zechce to usunie. Ja nie zamierzam :punish:

Reakcja kameleona na Iphone (reaction of the chameleon on the iPhone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mój post jest nie stosowny.... :confused4: bo wcześniej był link do filmiku z czołowego zderzenia :thumbdown:

ale koles szybko usunął...kto widział ten wie o czy pisałem.....

zaraz zamienie tekst co by nie mieszał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mój post jest nie stosowny.... :confused4: bo wcześniej był link do filmiku z czołowego zderzenia :thumbdown:

ale koles szybko usunął...kto widział ten wie o czy pisałem.....

zaraz zamienie tekst co by nie mieszał...

bo się cytuje i wiadomo wtedy o co chodzi

to nawet jak usunie to w cytacie zostanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE...wszędzie w NETykiecie piszą żeby nie cytować postu powyżej... a teraz sam widzę że powinienem bo inaczej zmiana przekręca SENS kolejnej wypowiedzi... POZA TYM nie dało się cytować bo musiałbym za linkować filmik a tego nie chciałem...

w skrócie.... link pokazywał filmik, w którym doszło do czołowego zderzenia, sfilmowany przez kogoś komórką pokazujący w strasznym stanie ciała pasażerow obu pojazdów.... dlatego mój komentarz się odnosił do tego....

a ponieważ wątek jest o POLECANYCH i ciekawych filmikach UZNAŁEM za niestosowne pokazywanie śmierci w wątku WARTO!!! :shocked: OBEJRZEĆ...

myslę, że nie ma co roztrząsać... zainteresowani znajdą na necie. AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami aby ktoś zaczął myśleć musi zobaczyć co może zrobić . Może i brutalne ale daje do myślenia. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

poszukaj w necie filmik jak ten koles skakal w szwajcari z matternhorn, byl o nim dokument na discovery, w pewnym momecie brakowalo mu 2-3 metrow do tego zeby sie zabil bo za blisko skal polecial, na jakims innym skoku stracil palec itd. niezly wariat :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...