Skocz do zawartości
IGNOROWANY

YouTube - filmy warte obejrzenia


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widzieliście tego kolesia ??? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: jak to zobaczyłem, musiałem się tym qr wa podzielić z wami ! :wallbash:

Odchudzam się Bez kitu

No i właśnie dlatego jestem za eutanazją. Gdzie on karwa ojca ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie... popatrzcie na dalsze filmiki tego gościa !! jestem naprawde zszokowany i to .. tak jak nigdy. Nie mam pojęcia skąd on się wziął i jak może sobie spojrzeć w oczy !!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry dział, ale.. czy ma ktoś dłuższą wersję tej muzy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście tego kolesia ??? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: jak to zobaczyłem, musiałem się tym qr wa podzielić z wami ! :wallbash:

Odchudzam się Bez kitu

Jesteśmy chyba świadkami powstawania nowej płci, tylko jak ją nazwać? Marchwiogonek? O jajach nie wspominam bo na pewno się wchłonęły. Dokąd ten świat zmierza? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki, ale dobrze że chociaż tu nie ma takich.. (?)... Jeżeli ktoś ma stalowe nerwy, to niech obczai jego więcej filmików, co za kretyn... Generalnie twierdzi, że kocha swój styl jest jaki jest i to lubi, a u ludzi w polsce brak tolerancji !! A tak na marginesie to widziałem go przed wszystkimi świętymi u mnie w Płocku w galerii handlowej, ale chyba był tylko przejazdem, gdybym wcześniej widział te filmiki, to chyba osobiście bym mu przyku rwił. :good:

Poprostu szczerze mi szczęka opada. [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________Tak jestem biseksualny!

!!!! LUDZIE POMOCY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pokazujcie już tego emo, szkoda miejsca na serwerze :polew:

"na razie mam inne priorytety" - taaaa, zastanawia się czy ma sie dymac z facetem czy z marczewką :nabijasie:

Ojciec musi być dumny z syna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...