Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, edraven napisał:

Nie podoba mi sie cały ten dowsizing ale ale jak widze jak prują auta z małymi motorkami to niestety taka jest przyszłość. okazuje się że stock 3.0TDI nie ma startu do stock 2.0TFSI :facepalm: Wszystko lżejsze i łatwiej wkręca się na obroty, mała bezwładność całego układu napedowego do tego nowe benzyny mają charakterystyki z dołu niczym nie różniące się od grzechotników,. 

No tdi to tdi. Zawsze to jest zupełnie inna kultura pracy silnika. Ty masz przede wszystkim mnóstwo momentu dostępnego od dołu. Benzynka z kolei już też nie traci przyspieszenia, a dzięki s-tronic nie chochlujesz gałką żeby zmieniać biegi cały czas.. A kultura pracy benzynki mi o wiele bardziej pasuje. Ale nie ma co udawać.. V6 to V6 i żadne R4 tego nie zmieni. Następny samochodzik to na bank V6 w benzynie.

49 minut temu, Binek1.8T napisał:

Co do S5 2017... Zawsze wszystkim mówiłem ze przód takie mondeo.. Ale tydzien temu widziałem nowa sportback czarna z pakietem czerń.. Cos pięknego... Wtedy lampy sa a'la R8 bo ten sam wzór. Tył to juz w ogole kosa. Tak wiec zastanów sie..;p ja ze swojej mega zadowolony jestem. A co dopiero nowszy model. 

No tył super, przód nie bardzo. Wewnątrz to moja, taka sama. Więc też super :) Zobaczymy. Może eSa wpadnie.

Opublikowano
  • Autor

@Binek1.8T No to po rozmowie mnie natchnęło:) A więc jest delikatna różnica w s3 po lifcie na korzyśc s3 ale bez szału. Przyjemny samochodzik f621000d83262adbb59617be637665d0.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Wlasnie, przyjemny samochodzik.. No i tyle ;) 

z kolei RS3 limo to bedzie kosa :) mam nadzieje ze bedzie tak strzelał samo jak 2015 sportback

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No to tylko informacyjnie napiszę, że boczki drzwi poprawili wreszcie i już nie skrzypią. Skrzynia też już poprawiona - kalibracja sprzęgieł została wykonana i nie szarpie. Czasami potrafi uderzyć ale to już taki urok :)

Chłopaki sugerują mi żeby ją posadzić żeby takiej kozy nie było jak jest :) i wrzucić sofcik z drobnymi zmianami i z wydechem na 340 koni.. Oczywiście gwarancja pójdzie się.. Stąd jeszcze mam rozterki ale osiągi by miała już naprawdę lepsze niż seryjna S4..

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Tylko wydech i 340KM?

Opublikowano
  • Autor

Cooler, wydech, turbo, soft.

Opublikowano

Drobne zmiany :D

Właśnie tak mi coś nie pasowało, bo potencjał tego silnika (turbo) szału nie robi.

Opublikowano
  • Autor

:) oj tam. 20k i jest 340 koni z mniejszą wagą niż S4.

Opublikowano

To w B8 można podobny wynik ogarnąć za jakieś 6k :)

Opublikowano
  • Autor

Ale czasów takich już nie wykręcisz.. 20 k liczyłem jeszcze z eibachem i wydechem z klapami.

Opublikowano

Nie zmiescisz sie w 20k za turbo/wydech/zawieszenie/cooler/dolot.

Opublikowano
  • Autor

Po cenach katalogowych nie..

Opublikowano

Kolegi a4 b9 2.0tfsi seria wypluła dzis z rana 16stopni na zewnątrz 261 koni. Wiec bonus mniejszy niż myślałem. I ponoć z tego co kolega mówił tyle maja bo to nie pierwsza ktora hamował. Najwiecej jedna miała 267. 

Ciekawe jak to u ciebie bedzie.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Binek1.8T napisał:

Ciekawe jak to u ciebie bedzie.

No w czerwcu znajde chwile to sprawdzimy. Mysle nad chipem ale zobaczymy :)

Opublikowano
14 godzin temu, Binek1.8T napisał:

Kolegi a4 b9 2.0tfsi seria wypluła dzis z rana 16stopni na zewnątrz 261 koni. Wiec bonus mniejszy niż myślałem. I ponoć z tego co kolega mówił tyle maja bo to nie pierwsza ktora hamował. Najwiecej jedna miała 267. 

Ciekawe jak to u ciebie bedzie.

I daleko w tym silniku do potencjału np. 2.0 280KM z Superba... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie, to w ogóle kiepski samochód jest :)

Opublikowano
Dnia 31 maja 2017 o 10:08, komoornik napisał:

I daleko w tym silniku do potencjału np. 2.0 280KM z Superba... :decayed:

Dlatego s3 ma 310koni i superb moze sie schować :wink:

Opublikowano
  • Autor

 

Głosujcie proszę :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

 

Z jakich obrotów masz LC?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 18 czerwca 2017 o 21:34, komoornik napisał:

Z jakich obrotów masz LC?

Film niedostępny. Sprawdzę, bo nawet nie zwrócłem dokładnej uwagi. Ale coś między 2 a 3.

Edytowane przez Kosmita

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.