Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

Świetnie skonfigurowałeś auto!

Daytona w S-line + p.czerń + RS 19" = :kox:

Na żywo setup dopiero robi wrażenie :D

No i wnętrze: kiera, boczki w skórze + alcantara to jest to !

Zdecydowanie zegary analog są topowe  (v. c. to gadżet).

Miło było poznać :D

Bezawaryjnej jazdy!

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki gadżecik wpadł na nocne jazdy [emoji4]47d901742c4afb1e9dc1110d7af40b5d.jpg270496c416212cf9950c84cddda2a638.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobre blachy ale na Kraków :decayed:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, D4NTE napisał:


Dobre blachy ale na Kraków :decayed:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Hehe i dlatego się długo zastanawiałem czy sobie sprawić je bo jeszcze pomyślą, że z Krakowa jestem :) no nic, zaryzykowałem. Po kilku dniach jazdy na nich powiem Wam, ze przyciagaja uwage ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, komoornik napisał:

Jeździsz po drogach publicznych z takimi blachami? :o

A od kiedy to nielegalne?

Paweł, tablice gdzie zamawiałeś? No chyba, że to ori. :eusathink:

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe i dlatego się długo zastanawiałem czy sobie sprawić je bo jeszcze pomyślą, że z Krakowa jestem [emoji4] no nic, zaryzykowałem. Po kilku dniach jazdy na nich powiem Wam, ze przyciagaja uwage [emoji6]

Pasują idealnie do auta. B9 wygląda kosmicznie :wink:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, afroo. napisał:

A od kiedy to nielegalne?

Paweł, tablice gdzie zamawiałeś? No chyba, że to ori. :eusathink:

A od kiedy to legalne? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, komoornik napisał:

A od kiedy to legalne? :o

Odkąd w WK imienne tablice kosztują 1k pln i przypisane są do samochodu bez względu na zmiane właściciela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ale dyskusja :) tablice są nielegalne ale wykonane z oryginalnych materiałów z hologramem więc jak oryginały. W dowodzie oczywiście inne. Zamawiając legalnie tablice w urzędzie masz wpływ tylko na 5 znaków po prawej stronie. Żeby mieć K musiałbym rejestrować w małopolskim, a cyfra to loteria.

To jest forma gadżetu motoryzacyjnego a i ma swoje plusy jak ktoś lubi szybciej pojeździć, ale o tym nie tutaj. Zamawiane u słynnego Bogusia Froga z M3.

Zaraz pytanie padnie więc od razu wyjaśnię. Za lewe blachy masz taką samą odpowiedzialność jak za brak blachy (bo np zgubiłeś lub nie chcesz mieć jej z przodu np. Szymeniu w r8). 100 zł mandat bez punktów. Drobne wykroczenie. Jak masz oryginały w bagazniku, podmieniasz przy nich i koniec.

14 godzin temu, D4NTE napisał:


Pasują idealnie do auta. B9 wygląda kosmicznie :wink:
 

Heh dzięki D4NTE:) muszę tylko koła kupić drugie bo doszły nowe obtarca i się wściekam.. takiego pecha nie miałem nigdy. 3 lata jezdzilem zawsze i ani ryski a tu po pol roku jakas tragedia..a takie piękne koła..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jakie są zasady indywidualnych tablic, bo mam na aucie (ori!) :)

Akurat raczej nikt nie rejestrował w Krakowie rejestracji SMITA, więc dostał byś K0 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak może nie. Ale loteria. Daliby K1:) i tysiak na marne. Poza tym to po 1 tylko gadżet na spoty i po2 na jazdy i wtedy heh lepiej, ze nie sa ori:) 

Na razie sie jaram wiec jezdze caly czas ale jak jade na spotkanie do klienta firmowo to akurat nie dobre sa takie blachy :) 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmita, no blachy mnie powaliły całkiem! Od razu myśl o sobie, tak wiec teraz dwa pytanka.. Koszt tych lewych tablic? Moze być priv no i drugie, jak to prawnie bedzie wyglądać skoro mam auto zarejestrowane w DE. Orientuje sie ktos jak Polska oraz Niemiecka policja by na to zareagowała hm...

 

pytam bo juz mi pismo przyszło ze jak znów mi pstrykną fotkę na autobahnie w DE to prawko weg na 1 miesiac... I wszystko przez wyjazdy do polski :P ...i teraz sie musze pilnować :P 

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Kosmita napisał:

Heh dzięki D4NTE:) muszę tylko koła kupić drugie bo doszły nowe obtarca i się wściekam.. takiego pecha nie miałem nigdy. 3 lata jezdzilem zawsze i ani ryski a tu po pol roku jakas tragedia..a takie piękne koła..

Jak coś odsprzedam Ci moje. Mi chodzą nieco inne po głowie :wink::decayed:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Binek1.8T napisał:

jak to prawnie bedzie wyglądać skoro mam auto zarejestrowane w DE. Orientuje sie ktos jak Polska oraz Niemiecka policja by na to zareagowała hm...

W Polsce to drobne wykroczenie, pisałem wyżej. W Niemczech nie wiem. Pamietaj, ze jak chcesz popierniczac na lewych nie patrzac na fotoradary to musisz naklejke na szybie zasłonić ;) reszta na priv.

Zawartość dodana 0 minutes later
Teraz, D4NTE napisał:

Jak coś odsprzedam Ci moje. Mi chodzą nieco inne po głowie :wink::decayed:

Daj na privie za ile i kiedy ew to coś pomyślimy

Zawartość dodana 19 minutes later
Dnia 8 kwietnia 2017 o 10:43, black4 napisał:

Witaj,

Świetnie skonfigurowałeś auto!

Daytona w S-line + p.czerń + RS 19" = :kox:

Na żywo setup dopiero robi wrażenie :D

No i wnętrze: kiera, boczki w skórze + alcantara to jest to !

Zdecydowanie zegary analog są topowe  (v. c. to gadżet).

Miło było poznać :D

Bezawaryjnej jazdy!

Pozdrawiam

 

 

 

Dzięki bardzo :) Również było miło poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎09‎.‎04‎.‎2017 o 12:02, Kosmita napisał:

Zamawiane u słynnego Bogusia Froga z M3.

Hej :) jak wyżej koledzy, bardzo bardzo ładne zestawienie B9

Ale w czy jest on "słynny" , bo chyba tylko ze swojej głupoty, narażając innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo. Mam nadzieję, że było to tylko sarkastyczne nazwanie jego osoby i nie pochwalasz takich zachowań ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Audi sline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Też mi się podoba :) heh

51 minut temu, Audi sline napisał:

Ale w czy jest on "słynny" , bo chyba tylko ze swojej głupoty, narażając innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo. Mam nadzieję, że było to tylko sarkastyczne nazwanie jego osoby i nie pochwalasz takich zachowań ?

Stwierdziłem tylko fakt, że jest słynny - czyt. znany. Znany głównie z rozdmuchanej medialnie sprawy z jazdy po mieście M3-ką. Jedni nazwą to głupotą, drudzy zajawą. Nie zmienia to jednak faktu, że jest ogólnie znany. Ja oczywiście nie pochwalam żadnych zachowań, które narażają innych na niebezpieczeństwo.

Ale nie jest to temat do wchodzenia w szczegóły tego, co kto myśli o szybszej bądź wolniejszej jeździe, na trasie bądź po mieście. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesują osiągi B9 w limuzynie z moim silnikiem to poniżej podam to co ostatnio w piątek zmierzyłem Racelogiciem. Wyszły naprawdę fajne czasy. Start z precedurką LC.

0-100: 5,2 (delikatnie z górki), 5,4 (delikatnie pod górkę)

100-200: 17s (z górki), 17,8 (pod górkę)

Z tym że górka to oczywiście za duże słowo - chodzi o naprawdę delikatne nachylenie terenu. Mierzone na Cargo w jedną i w drugą stronę. 

 

Ścigałem się przy okazji też z najnowszą S3 przed liftem (na hamowni wypluła 311ps). Ja sam z pustym prawie bakiem, eSka w dwie osoby z z bakiem ponad połowa i eSka była robiona. Została kilka razy nawet o ponad długość samochodu do 150km/h. Drugiego dnia eSka zatankowana 100 V Power Race z 1/4 baku, a ja z full bakiem 95, tylko kierowcy i dostałem po d*pie dwa razy.

Ale walkę podejmuje, mimo że cięższa i mniej mocy, więc jest naprawdę dobrze. Muszę ją tylko zhamować i ciekawe jaki dostała bonus od Audi bo musi trochę tego być :)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wyniki. 0-100 mam równo 6s, dalej nie znam przyczyny czemu tak słabo - deczko słabsze auto brata schodzi poniżej 6s.

100-200 wychodzi 18.7s

Sprawdzałeś 80-120? Realną masę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem 0-100, 0-200 oraz 100-200. Masy nie sprawdzałem ale w wolnej chwili i podjadę na wagę i na hamowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...