Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmita ostatnio sie duzo slyszy o latwej kradzieży nowych aut przez systemy keyless itd. Masz jakies dodatkowe zabezpieczenia antykradziezowe? Czy instalując sobie cos dodatkowego tracimy gwarancje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eskal napisał:

Kosmita ostatnio sie duzo slyszy o latwej kradzieży nowych aut przez systemy keyless itd. Masz jakies dodatkowe zabezpieczenia antykradziezowe? Czy instalując sobie cos dodatkowego tracimy gwarancje?

No nie będę pisać raczej co mam dodatkowego bo to trochę strzał w kolano :) Ale nie traci się gwarancji. Poza tym salony rekomendują takie zabezpieczenia nie seryjne często.

Jak mieszkasz w apartamentowcu to nie wyciągną Ci tak samochodu :) Taki plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@komoornik dawaj na spota dzisiaj do arcadii na 19. Tak się udzielasz tu na forum, a podobno nikt Cię nie widział. Można by się poznać osobiście i pogadać ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Z parkingami w apartamentowcach ponoć też sobie radzą...

Odnośnie metod poczytajcie:

http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/kradziez-auta-latwa-jak-nigdy-systemy-bezkluczykowe-latwe-do-obejscia-jak-nigdy/6pjppg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, black4 napisał:

Witajcie,

Z parkingami w apartamentowcach ponoć też sobie radzą...

Odnośnie metod poczytajcie:

http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/kradziez-auta-latwa-jak-nigdy-systemy-bezkluczykowe-latwe-do-obejscia-jak-nigdy/6pjppg

Pozdrawiam!

No nie mają jak sobie poradzić.. Muszą z urządzeniem w miarę blisko podejść.. Skąd mają wiedzieć w którym mieszkaniu mieszkasz? Oczywiście kwestia wyśledzenia ale raczej poczekają aż podjedziesz do knajpy, a nie będą ganiać na chybił trafił po mieszkaniach albo przeznaczać ileś tygodni na obserwację..

Inna sprawa, że jak już namierzą samochód, to czy on ma ten system czy nie, to i tak gą ukradną..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mała sesyjka :)
30cb45d942836c5902abf9914f200b5d.jpg08b3daf619124c9f59c131082ffd987e.jpg

A to już moim robione w doborowym towarzystwie :)942f40f5d3d4294ad601800a2878fc26.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Warsaw by night ;D

Fajnie Daytona się prezentuje na ostatnie focie w Towarzystwie ;D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamyk doborowe bo s3, cupra, m3 i 300 konne volvo. 

Sam plac na cargo zamkniety ale ogolnie dzieje sie cos caly czas i nie tylko tam;) a czasy wyszly naprawde spoko. Fajnie sie odpycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24 kwietnia 2017 o 12:56, Kosmita napisał:

Jak kogoś interesują osiągi B9 w limuzynie z moim silnikiem to poniżej podam to co ostatnio w piątek zmierzyłem Racelogiciem. Wyszły naprawdę fajne czasy. Start z precedurką LC.

0-100: 5,2 (delikatnie z górki), 5,4 (delikatnie pod górkę)

100-200: 17s (z górki), 17,8 (pod górkę)

Z tym że górka to oczywiście za duże słowo - chodzi o naprawdę delikatne nachylenie terenu. Mierzone na Cargo w jedną i w drugą stronę. 

 

Ścigałem się przy okazji też z najnowszą S3 przed liftem (na hamowni wypluła 311ps). Ja sam z pustym prawie bakiem, eSka w dwie osoby z z bakiem ponad połowa i eSka była robiona. Została kilka razy nawet o ponad długość samochodu do 150km/h. Drugiego dnia eSka zatankowana 100 V Power Race z 1/4 baku, a ja z full bakiem 95, tylko kierowcy i dostałem po d*pie dwa razy.

Ale walkę podejmuje, mimo że cięższa i mniej mocy, więc jest naprawdę dobrze. Muszę ją tylko zhamować i ciekawe jaki dostała bonus od Audi bo musi trochę tego być :)

Masakra az sie wierzyć nie chce ze takie czasy wykręciła "zwykła" A4 2.0tfsi :o dla porównania u mnie: teren płaski rownież mierzone race logiciem

LC; 0-100 4.87sek

bez LC: 5.12 

0-200: 17sek

0-250: 33.8

czyli albo te silniki maja spory bonus albo sa jakos mega wydajne czy cos... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Binek1.8T napisał:

czyli albo te silniki maja spory bonus albo sa jakos mega wydajne czy cos... 

Myślę, że parę rzeczy się składa na taki wynik w tym na pewno bonus od firmy i dobre dotarcie mojego egzemplarza :). Jak znajdę trochę czasu to podjadę na hamownię i sprawdzimy. Ja czułem, że jest dobrze ale potwierdzenie miałem jak z tą eSą trojką się brałem i wstydu nie było - a lżejsza i 50km więcej. Stąd od razu chłopaki załatwili RL żeby sprawdzić co jest grane :) 5,4 z LC to wynik bardziej prawdziwy ale i tak nieźle. Inna sprawa, że buda B9 jest dość lekka, quattro na torsenie, a nie tak jak w s3 na sprzęgle.. Dodam tylko, że mierzone było na 95, przy dość niskich temperaturach na oponach letnich. Więc jeszcze sprawdzę zalewając setką i przy ciut wyższych temperaturach żeby oponki miały przyczepność dobrą.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2017 o 21:01, Kosmita napisał:

@Kamyk doborowe bo s3, cupra, m3 i 300 konne volvo. 

Sam plac na cargo zamkniety ale ogolnie dzieje sie cos caly czas i nie tylko tam;) a czasy wyszly naprawde spoko. Fajnie sie odpycha.

Przyjedz jak jest pełny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosmita sam kiedyś brałem sie z S3 limousine na A2 i u nas wynik wyglądał tak: 

S3 miało tylko kierownika a ilośc baku nie mam pojęcia.. 

Ja wtedy jechałem z extra dwoma pasażerami, bagażnik załadowany i jeszcze zakupy na siedzeniu wolnym. (Powrót do DE) :P

a wiec: z jakich to prędkości byśmy nie startowali 50-200+ 120-200+

to zawsze na poczatku go brałem o jakis metr z czego dorównał sie ze mną i dalej dosłownie łeb w łeb do 240. 

Wydaje mi sie ze gdybym jechał sam to bym mu troszke odjechał. 

Mimo wszystko S3 limo fajne autko :) szkoda tylko ze nie ma Vki pod maska.. Lub chociaż 2.5 jak RS3

p.S ja strzelam ze z 272konie wypluje twoja jak nie 280. 

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Buba napisał:

Przyjedz jak jest pełny ;)

Cargo? daj znaka na priva ;) chętnie przyjadę.

21 minut temu, Binek1.8T napisał:

@Kosmita sam kiedyś brałem sie z S3 limousine na A2 (...)

szkoda tylko ze nie ma Vki pod maska.. Lub chociaż 2.5 jak RS3

p.S ja strzelam ze z 272konie wypluje twoja jak nie 280. 

No widzisz, S3 w limo jest dla mnie mało wymiarowe właśnie.. Jak S3 to Sportback. Przy tak zbliżonych mocach waga i paliwo faktycznie robi dużą robotę.

S3 ma niby te 2.0 ale wydech ma naprawdę fajny. Podstawowa rzecz, ktora mi przeszkadza u mnie to ta szlifierka :) heh. Ale następna będzie eSa. S5 bym zamówił ale ten przód mi się strasznie nie podoba. Zobaczymy kiedy wejdą nowe A6 i A7 z wersjami S.. I czy mi budżet pozwoli.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie cały ten dowsizing ale ale jak widze jak prują auta z małymi motorkami to niestety taka jest przyszłość. okazuje się że stock 3.0TDI nie ma startu do stock 2.0TFSI :facepalm: Wszystko lżejsze i łatwiej wkręca się na obroty, mała bezwładność całego układu napedowego do tego nowe benzyny mają charakterystyki z dołu niczym nie różniące się od grzechotników,. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kosmita napisał:

 

S3 ma niby te 2.0 ale wydech ma naprawdę fajny. Podstawowa rzecz, ktora mi przeszkadza u mnie to ta szlifierka :) heh. Ale następna będzie eSa. S5 bym zamówił ale ten przód mi się strasznie nie podoba. Zobaczymy kiedy wejdą nowe A6 i A7 z wersjami S.. I czy mi budżet pozwoli.

Polemizowałbym, pol roku temu brałem S3 limo na full wypasie na test i fakt z zewnątrz wydech cos tam brzmi ale w środku zwykła kosiarka :/ nawet tak jak w s5 mi fajnie grzmota przy zmianie biegów to w S3 jest to takie sztuczne al'a VW GTI. 

Co do S5 2017... Zawsze wszystkim mówiłem ze przód takie mondeo.. Ale tydzien temu widziałem nowa sportback czarna z pakietem czerń.. Cos pięknego... Wtedy lampy sa a'la R8 bo ten sam wzór. Tył to juz w ogole kosa. Tak wiec zastanów sie..;p ja ze swojej mega zadowolony jestem. A co dopiero nowszy model. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...