Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Listwy ochronne na progach


Suli

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie,

w eSce rocznika 99, na zewnątrz z boku na progach są plastykowe listwy ochronne w kolorze nadwozia.

Mocowane są na kołki,czy też spinki - z przodu do tyłu nadkola przedniego, a z tyłu do przodu nakola tylnego. Natomiast z boku powinny się trzymać jakieś takiej dziwnej taśmie, (podobnej trochę do "rzepa" czy zachodzącego na siebie "grzebyka" tyle, że z twardego plastyku), której jedna strona jest mocowana do progu stalowego, a druga do wewnętrznej strony listwy.

Otórz ten badziew mi się zrozszedł :( Listwę w środkowej częsci daje się odchylić ręką, gromadzi się tam woda i inny syf.

Jak można by to porządnie przymocować :?: Ma ktoś jakiś pomysł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się ... mam po 2 lifcie i na plastikowych osłonkach - listwach progowych mam aluminiowe listwy z napisam A4 da radę dostać same małe alu-listwy. Jeśli ktoś mógłby sprawdzić numerek w ETCE ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się ... mam po 2 lifcie i na plastikowych osłonkach - listwach progowych mam aluminiowe listwy z napisam A4 da radę dostać same małe alu-listwy. Jeśli ktoś mógłby sprawdzić numerek w ETCE ??

Tyle tylko, że w moim przypadku nie chodzi o te "ozdobne" z "grawerowanym" napisem S4, które płasko leżą pod brzegiem drzwi, tylko o - powiedzmy - pionowe "plastyki" w kolorze karoserii, które na zewnątrz kryją stalowy próg.

Zastanawiam się wogóle nad ich zdjęciem, tylko wtedy samochód będzie wyglądał total badziewnie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobry szybkoschnący klej. Ale pamietaj, żeby nie był to zwykły cyjanopan bo on reaguje na wilgoć i listwa znowu Ci puści po jakims czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobry szybkoschnący klej. Ale pamietaj, żeby nie był to zwykły cyjanopan bo on reaguje na wilgoć i listwa znowu Ci puści po jakims czasie

Szybkoschnący klej to chyba nie bardzo będzie trzymał :confused4:

Najlepszy będzie klej do szyb! :good:

Takie kleje mocno trzymają i to może być dobre rozwiązanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi o klej do szyb samochodowych... :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... ogolnie o klej do szyb, one sa z reguly bardzo mocne.

U mnie w mieszkaniu uzywali go np. do przyklejenia prowadnicy drzwi od szafy do podlogi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...