Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

HID z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czy montował ktoś u siebie jeden z chińskich zestawów HID-ksenonów z allegro?

Czy jakość światła jest znośna, jak długo wytrzymuje ten zestaw, z tego co widzę większość kosztuje w granicach ~80zł, dlatego mam wątpliwości co do jakości sprzętu.

Jakie macie doświadczenie z tym sprzętem?

Opublikowano

bardzo słaba jakość zarówno produktu jak i światła :) montuj bixa mogę Ci pomóc przerobić lampy.

Opublikowano

ja mam zamontowane i nie narzekam widocznie więcej światła ja za swoje dałem 150 zł

bardzo słaba jakość zarówno produktu jak i światła :) montuj bixa mogę Ci pomóc przerobić lampy.

Przerabiasz może lampy jak tak to jaki koszt ??

Opublikowano
  • Autor

bardzo słaba jakość zarówno produktu jak i światła :) montuj bixa mogę Ci pomóc przerobić lampy.

A na czym polega to przerobienie, jaki efekt i jaki koszt? :decayed:

ja mam zamontowane i nie narzekam widocznie więcej światła ja za swoje dałem 150 zł

a pamiętasz może jaki producent ?

Opublikowano

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/235719-hid-xenon-do-mijania/page-1

Tu się sporo dowiesz,pamiętaj że prędzej czy później padnie Ci od hid sterownik pompy ABS,sporo osób spotkała taka przypadłość

Opublikowano

ja mam zamontowane i nie narzekam widocznie więcej światła ja za swoje dałem 150 zł

a pamiętasz może jaki producent ?

Na pudełku mam napisane Ariot

Opublikowano
  • Autor

Zamówiłem, zobaczymy co to przyjdzie. ;)

Opublikowano

Mam HID'y z allegro od ponad pół roku i przeskok zwykła żarówka/HID jest ogromny na korzyść HID'a.

Wytrzymałość jak za tą cenę jest zadowalająca. Nie bierz więcej jak 4300K.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zamówiłem, zobaczymy co to przyjdzie. ;)

I jak przyszły ??

Opublikowano

Hura.

:banan:

Następny co będzie oślepiał innych.

Opublikowano

Pewnie będzie oślepiał tak samo ja ludzie jeżdżący na źle ustawionych światłach. Ja mam założone hidy i nikt mi nie mruga tak że pisanie że na pewno będzie oślepiał jest bezcelowe

Opublikowano

Dokładnie... bezsensowne bicie piany.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

to moze i ja sie wypowiem bo czytajac wontek przypomniałem sobie o zapomnianych hidach które zostały mi po quadzie i tak raptem 2 godzinki i załozyłem . zrobiłe 300 km po trasie i tylko raz facet mi mrugnoł swiatłami jak mijalismy sie na szczycie górki (brak samopoziomowania ). dodam ze 2 tyg temu miałem przeglad i facet podniusł mi doc znacznie swiatła mijania nawet mysle ze za wysoko. ja mijajac sie z innymi xenonami na górce tez jestem oslepiany zreszta z innymi zarówkami równierz takrze nie wiem sam co o tym myslec .widocznosc znacznie sie poprawiła ale faktycznie musiałbym zainwestowac w samopoziomowanie choc czytałem artykół na forum prawnym ze przy dokłądaniu powtarzam dokładaniu xenonu  nie musi byc samopoziomowania jedynie spryskiwacze .co do spryskiwaczy mam podzielone zdanie bo mnie uczyli w szkole ze woda rozszczepia swiatło czy to deszcz czy płyn i jakos na to sposobu bez wycieraczek nie znalezli.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja:

Jeżdżę już prawie 10 miesięcy na tym zestawie i powiem że jestem pozytywnie zaskoczony, faktycznie dużo lepiej świecą niż zwykłe żarówki. Co do oślepiania to jeśli jest lampa dobrze ustawiona to nie ma możliwości, nikt mi nie migał światłami. Co innego jeśli ktoś montuje taki zestaw w zwykłych lampach bez soczewek, to jest to zdecydowanie kary godne! Żywotność około 10 mscy i jak narazie nic im nie dolega. Ktoś wyżej wspomniał że padnie sterownik ABS, mi już wcześniej padł jeżdżąc na zwykłych żarówkach więc to może one są winne? :kox: A tak na poważnie to te sterowniki tak mają, elektronika jest dość delikatna i po jakimś czasie pada.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.