Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z drukarką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .zakupilem drukarke hp i moj problem jest następujący nie moge nic przeslac z laptopa na drukarke.Po nacisnieciu drukuj w laptopie zapisuje mi obraz na dysku w laptopie a nie wysyla na drukarke.Laptop widzi w sieci wifi drukarke ale jeżeli wezmę połącz z drukarka to automatycznie odcina mi wifi w laptopie tzn jak by drukarka przejmowala cale polaczenie wifi a nie laptop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zainstalować sterownik do drukarki w sieci , podaj jaki masz Windows i model drukarki ? no i oczywiście jak włączasz drukarkę w sieć ? przez kabe sieciowy czy przez USB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win 10.drukarka Hp deskjet ink Advantage 4535.niczym nie mam podlaczone do sieci z tego co wiem ona dziala na zasadzie wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win 10.drukarka Hp deskjet ink Advantage 4535.niczym nie mam podlaczone do sieci z tego co wiem ona dziala na zasadzie wifi

Zajrzyj do instrukcji instalacji, drukarka musi być najpierw podłączona do sieci bezprzewodowej (router), a następnie zainstalowana na komputerze. Podczas instalacji powinien się uruchomić kreator połączenia drukarki.

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione tak jak trzeba wedle procedury podłączenia,wyłączyłem zapory systemu win,i nic na drukarce wyświetla się że połączono .Ale w laptopie w sieci wifi jest laptop połączono i zabezpieczono ,a pod wykrytą drukarką tylko zabezpieczono,klikam na drukarkę i automatycznie zrywa wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...