Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zgrzyt przy wrzucaniu 3 :C


Charlie120

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pewien problem otóż kilka dni temu miałem wymieniane całe sprzęgło w audicy a4 b5 1.8t. Przy powrocie do domu podczas załączania 3 biegu tak w połowie słychać lekkie zgrzytnięcie ale wchodzi bieg. Reszta normalnie wbija. Nie wiem czy to synchronizator się rozwalił czy przy zakładaniu sprzęgła coś zwalili ;/ Wcześniej tego problemu nie było, przed wymianą. Za wszelką pomoc z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synchronizator na pewno, najczęściej siada z 2/3, lepiej kup używkę z gwarancją rozruchowa bo remont się nie opłaca, chyba ze się znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synchronizator na pewno, najczęściej siada z 2/3, lepiej kup używkę z gwarancją rozruchowa bo remont się nie opłaca, chyba ze się znasz

Ile mniej więcej używki chodzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sam zrobisz, albo jezdzij az do końca skrzyni, jak lekko zgrzyta to jeszcze pojeździ pewnie parędziesiąt kilometrów


około 1 tys zł z wymianą, mówie jak ci to narazie nie przeszkadza to ja bym jezdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sam zrobisz, albo jezdzij az do końca skrzyni, jak lekko zgrzyta to jeszcze pojeździ pewnie parędziesiąt kilometrów

około 1 tys zł z wymianą, mówie jak ci to narazie nie przeszkadza to ja bym jezdził

Aktualnie będę jeździł dopóki nie zaczną się kłopoty z wbijaniem biegów itp. Wymienić sam mogę, akurat mam praktyki w warsztacie samochodowym to jak będzie wolniejszy dzień to wymienię.

ps: Wymieniać na taką samą co mam teraz ?

Edytowane przez Charlie120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietaj o gwarancji rozruchowej bo co niektórzy sprzedaja własnie z uszk synchro 2/3, on sie szybcie zuzywa podczas jazdy w miescie z duzym przebiegiem, ja jeżdziłem ok 20 000 km jak zgrzytało az padła całkiem skrzynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietaj o gwarancji rozruchowej bo co niektórzy sprzedaja własnie z uszk synchro 2/3, on sie szybcie zuzywa podczas jazdy w miescie z duzym przebiegiem, ja jeżdziłem ok 20 000 km jak zgrzytało az padła całkiem skrzynia

To sporo Ci wytrzymała, jak patrze ta sama skrzynia co mam teraz po ~350 z miesięczną gwarancją rozruchową jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...