Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik temperatury opada

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie z kolei jest na 51 kanale non stop 90 stopni a na zegarze dochodzi do 110, czujnik ?

Opublikowano

jak masz mozliwość sprawdz jakie temperatury vag pokazuje


U mnie z kolei jest na 51 kanale non stop 90 stopni a na zegarze dochodzi do 110, czujnik ?

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

U mnie z kolei jest na 51 kanale non stop 90 stopni a na zegarze dochodzi do 110, czujnik ?

Jak przy tych 110 nie gotuje się płyn, to czujnik do wymiany. Na 51 zawsze będzie pokazywać max 90, bo to temperatura robocza silnika, w sumie nie wiem na co nam to potrzebne, bo na bazie tego komputer podaje odpowiednią dawkę paliwa, więc zamiast tego mogłaby być wiarygodna temperatura silnika..

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Nic się z płynem ani autem nie dzieje tylko wskazówka jest na 110 stopniach :D

Nie wiem jak to na vagu dokładnie posprawdzać, bawiłem się już tym ale nie złapałem i wyłączyłem :D

Jak by ktoś podpowiedział to sprawdzę..

Opublikowano

a po to zeby sprawdzić jaką czujnik podaje temperature na zegary a jaka jest temperatura silnika. odczytasz to vagiem silnik1 grupa 7 okienko 4 oraz licznik 17 grupa 3 okienko 3. w liczniku 17 sprawdz jeszcze czy nie wywala błedu zwarcie do masy

Opublikowano

Coś takiego miałem, ale to co napisałeś to źle sprawdzałem ale pokażę:

http://ifotos.pl/z/axsqrrs- kanał 49 temp ciągle rośnie

http://ifotos.pl/z/axsqrra- na vagu w silniku grupa 3

Różnica jest max 2 stopnie bo trochę opóźnia ale to pewnie nie to :D

Wiem, że 49 kanał nie jest od silnika ale tam ciągle rośnie :D

Proszę o poprawienie :D

Wyżyk, później sprawdzę tak jak napisałeś i odezwę się :D


Wyżyk podałeś mi złe kanały bo w silniku 01 na kanale 7 nie ma nic tylko w 1 okienku pokazywało mi 104 stopnie

A na 17 licznik - kanał 3 też coś nie tak było, zaraz wrzucę fotki jak mi się tel zaktualizuje :D

Edytowane przez k232

Opublikowano

Coś takiego miałem, ale to co napisałeś to źle sprawdzałem ale pokażę:

http://ifotos.pl/z/axsqrrs- kanał 49 temp ciągle rośnie

http://ifotos.pl/z/axsqrra- na vagu w silniku grupa 3

Różnica jest max 2 stopnie bo trochę opóźnia ale to pewnie nie to :D

Wiem, że 49 kanał nie jest od silnika ale tam ciągle rośnie :D

Proszę o poprawienie :D

Wyżyk, później sprawdzę tak jak napisałeś i odezwę się :D

Wyżyk podałeś mi złe kanały bo w silniku 01 na kanale 7 nie ma nic tylko w 1 okienku pokazywało mi 104 stopnie

A na 17 licznik - kanał 3 też coś nie tak było, zaraz wrzucę fotki jak mi się tel zaktualizuje :D

bo widze po opisie ze ty masz chyba benzyne a to sa grupy dla tdi

a patrzyłem czy są blędy w liczniku?

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

No ja mam PB , znasz grupy dla PB?

W liczniku nie było żadnych błędów :)

Opublikowano

w silniku zobacz wtedy 3 albo 4 grupe a w liczniku jedz po koleji od 1do 4 bo juz dokladnie nie pamietam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.