Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer


Langista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie :

Czy w miejsce ori suba wejdzie mocniejszy z innej firmy? i jak tak to jaki? Nie chciałbym zagracać sobie bagażnika skrzynią basową, a ori nawet ładnie dudni, tylko chciałbym coś mocniejszego, w przyszłym miesiącu chciałbym ok 800 zł przeznaczyć na nowe głośniki (2 przednie i subwoofer + wzmacniacz) tylko nie wiem, czy w tym budżecie zmieszcze się z czymś co ładnie gra, no i się zmieści bez żadnego rzeźbienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mała pojemność skrzyni na coś mocniejszego. Możesz wsadzić mocniejszy głośnik ale nie zagra lepiej bo się będzie "dusił".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też byłem ciekaw, bo nie chciałbym nic wycinać w boczkach aby tam go zamontować, a z tego co kojarze to tam chyba 15 cm średnicy chyba jest tylko. Ori gra ładnie, ale troche za cicho.. A wierzyć mi sie nie chce, że audi specjalnie zleciło wykonanie subwoofera o takich rozmiarach tylko do tego auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 16 tam siedzi, i gdzieś wyczytalem że ori głośnik jest 2ohm(jeśli się mylę poprawić mnie) a takiego nigdzie na alledrogo nie znslazlem, a sam bym chciał ciutke lepsze granie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wierzyć mi sie nie chce, że audi specjalnie zleciło wykonanie subwoofera o takich rozmiarach tylko do tego auta..

A co zrobili z przednimi głośnikami?! 12,5 cm z 3 uchwytami :facepalm::facepalm::facepalm: Jak wam szkada miejsca na normalny subwoofer to wsadzcie ten dedykowany w boczek MDF_AuA4av_obud-sub.jpgc51b847735bc5cbee02d233988c1b421.jpg

bo z tej małej fabrycznej puszeczki więcej nie wyciśniecie żeby nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że jak przeszedłem z roi Nokii na bose suba to była mega różnica i miejsce w bagażniku pozostało. Ta samą operację zrobiłem teraz u kumpla i też mega zadowolony z basu

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że jak przeszedłem z roi Nokii na bose suba to była mega różnica i miejsce w bagażniku pozostało. Ta samą operację zrobiłem teraz u kumpla i też mega zadowolony z basu

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

@apocalipto a jak sobie poradziłeś z montażem suba bose w ori nokie? bo bose ma 2 kostki a nokia 1 ? bo też bym chętnie taki zabieg u siebie zrobił

Edytowane przez Krzysiu2202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie stać mnie na komplet bose, dlatego też moim zdaniem lepiej zainwestować (na moim miejscu) w coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...