Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Allroad - Quattro w czerni by Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wczoraj stalem sie posiadaczem A4 B8 Allroad rocznik 2011.

Po 8 latach zajezdzania A4 B6 1.9 TDI AVF (bardzo fajne i oszczedne auto) w koncu zrobilem upgrade.

W opcjach miedzy innymi: Bixy skretne, skora, grzane fotele przod, Navi MMI, czujniki parkowania przod i tyl.

W planach obowiazkowy program na 205-210bhp.

A oto moja niunka :)

IMG_4540.jpg

IMG_4556.jpg

IMG_4553.jpg

Edytowane przez macieek

Opublikowano

Fajny :good:

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Ładny też nad takim myśle

Opublikowano

Elegancja :) miłego użytkowania :) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczyska! :)

Opublikowano
  • Autor

Elegancja :) miłego użytkowania :) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczyska! :)

Dziekówka chlopaki. Auto jest wypaśne. :) Paweł gdy bede na modach w Rzeszowie - koniecznie zrobimy mini spocik :)

Opublikowano

Super allroad, trafia bardzo w moje gusta :) Pozdro i bezproblemowej eksploatacji;)

Opublikowano

dla mnie te allroady są boskie ;)

Opublikowano

Elegancja :) miłego użytkowania :) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczyska! :)

Dziekówka chlopaki. Auto jest wypaśne. :) Paweł gdy bede na modach w Rzeszowie - koniecznie zrobimy mini spocik :)

Jasna sprawa, czekam na info/kontakt :) pozdrawiam i szerokości! :)

Opublikowano

powiedz mi i jak to pneumatyczne zawieszenie

Opublikowano

Te kilka plastików i relingi bardzo upiększyły bryle aczwórki. Bardzo długo będzie to świeżo wyglądać :)

W A4 niestety nigdy nie było, i prędko nie będzie poduszek(w oryginale ;)). Takie bayery to dopiero od A6 wzwyż. A szkoda. Z drugiej strony konkurencja tez nie oferuje, to co będą się wysilać.

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuję, kiedyś mi ten Allroad chodził po głowie...

Pozdrawiam Wyspiarza :D

Opublikowano

Te kilka plastików i relingi bardzo upiększyły bryle aczwórki. Bardzo długo będzie to świeżo wyglądać :)

W A4 niestety nigdy nie było, i prędko nie będzie poduszek(w oryginale ;)). Takie bayery to dopiero od A6 wzwyż. A szkoda. Z drugiej strony konkurencja tez nie oferuje, to co będą się wysilać.

Właśnie dlatego ze względu na marginalne różnice, dopłacanie do Allroada ma mały sens.

Opublikowano
  • Autor

Te kilka plastików i relingi bardzo upiększyły bryle aczwórki. Bardzo długo będzie to świeżo wyglądać :)

W A4 niestety nigdy nie było, i prędko nie będzie poduszek(w oryginale ;)). Takie bayery to dopiero od A6 wzwyż. A szkoda. Z drugiej strony konkurencja tez nie oferuje, to co będą się wysilać.

Właśnie dlatego ze względu na marginalne różnice, dopłacanie do Allroada ma mały sens.

Chcialem cos wyższego i troche bardziej wyróżniającego sie od A4 więc wybór padł na allroad. W dodatku odszedł problem z poszukiwaniem wersji 170BHP bo wszystkie Allroady 2.0 TDI przedlift miały ten silnik. Łatwy mod na 200+. A6 do mnie nie przemawia. Nie moja Bajka poprostu.

Bardzo ładnie się prezentuję, kiedyś mi ten Allroad chodził po głowie...

Pozdrawiam Wyspiarza :D

Pozdrawiam Pozdrawiam :D

Edytowane przez macieek

Opublikowano

Wygląd rozumiem, ale nie ma się co łudzić że Allroad jest specjalnie wyższy. Ile tam wyjdzie, ze 3 cm?

Opublikowano
  • Autor

Gdzies tyle a od a4 sline na 1BE pewnie jeszcze wiecej. Nieraz przytarlem podwoziem w B6. Tu raczej sie to nie zdarzy ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez macieek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.