Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne lampy


Nextpeace

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z podłączeniem tylnych lamp. Dodam że moje audi jest z rocznika 95 lecz mam lampy poliftowe. Prośba jest tego typu, czy ktoś mógłby zrobić/wrzucić zdjecie jak powinny być podłączone przewody po kolorach do danych żarówek ? ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz problem samemu do tego dojść?

Przecież jak zdejmiesz wkład z żarówkami z lampy to po ścieżce od każdej żarówki dojdziesz do przyłącza wtyczki a w swojej wtyczce znajdziesz sobie próbówką + z odpowiedniego światła ... czy to tak wiele pracy?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak to jasna sprawa tylko, że jak kupiłem auto te lampy były już założone i wszystko działało aż do tej pory aż przestało mi działać jedno światło, niestety okazało się że ktoś kto to podlaczał zrobił niezły sajgon z okablowaniem. Później wrzucę zdjęcie jak to wygląda ale uprzedzam że ktoś na prawde dobrze popłynąl z wyobraźnią bo np gdy naciskam hamulec świecą mi sie światła przeciwmgielne a na przycisku od wlasnie tych swiatel w momencie hamowania swieci sie kontrolka więc postanowiłem w końcu coś z tym zrobić ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm jesli Ci to pomoze to masz ....

243e43uf.jpg

piny na kostce

od lewei ;;;

1 popielaty z czerwonym paskiem

2 czerwony z czarnym paskiem

3 brązowy

4 niebieski z czerwonym paskiem

5 popielaty z białym paskiem

6 zielony

jak powiekszysz sobie foto to moze sie dopatrzysz na 6 zielony kabelek u mnie jest złączka niebieska więc tym się nie sugeruj

powodzenia

Aa to lampa prawa tył :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za fotke i pomoc, w pewnym stopniu na pewno jakoś mi to pomoże lecz u mnie sytuacja wyglada o tyle dziwnie że nie mam żadnej kostki i ktoś narobił tam niezłego druciarstwa :/

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Noo i tak to u mnie wygląda.. b859867e10f83b96a476472faeb5ee20.jpg

cddebe7fa88925c76a2e3d2c6534d239.jpg

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogos fantazja poniosła xd upitol kable tak żebys miał oryginalne kable. Później masa. I podłączaj po kolei żarówki i patrz która jest od stopu itd. Możesz podlaczajac żarówkę albo miernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo poniosło poniosło tego człowieka xdd, noo chyba właśnie tak musze zrobic jak mowisz ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Mam pytanie, czy ma ktoś może na sprzedaż samą tylko taką maskownice na lampy razem z kawałkiem wiazki i kostki jak jest pokazane na zdjeciu od kolego OLIVER ?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo poniosło poniosło tego człowieka xdd, noo chyba właśnie tak musze zrobic jak mowisz ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Mam pytanie, czy ma ktoś może na sprzedaż samą tylko taką maskownice na lampy razem z kawałkiem wiazki i kostki jak jest pokazane na zdjeciu od kolego OLIVER ?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

zobacz na allegro maja uszkodzone polifty tam zapytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...