Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kursy, Szkolenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

w tym temacie ( mam nadzieję że takiego nie było - nic nie znalazłem - )

chciałbym poruszyć kwestię kursów/szkoleń

czy ktoś na forum jest po jakimś ?

jakie warto robić ?

sam myślałem o kursie spawania, jednak czytałem że prosta metoda (MiG) 141.

ma już tylu kursantów że ciężko znaleźć po tym pracę.

pomysłów trochę jest pytanie tylko czy trafionych, jednak najlepiej uderzyć w rynek w którym jest potrzebny człowiek do roboty...

Edytowane przez TomOskroba

Opublikowano

zrób kurs na spawanie metoda TIG i przeprowadz sie do olsztyna ,to prace znajdziesz:)

Opublikowano

kurs na koparko - łądowarki

Opublikowano

kurs na koparko - łądowarki

To chyba tylko w NASA robią. :decayed:

Ze swojej strony proponuję kurs na obrabiarki CNC.

Edytowane przez Fido

Opublikowano
  • Autor

pracuję w motoreduktorach, pracowałem pół roku na CNC jednak bez szkolenia.... uczył mnie pracownik. niestety trochę się zraziłem bo rozwaliłem głowicę :decayed: ( naprawa 10 tyś) co prawda podstawy znam i może faktycznie wypadało by zrobić ''prawdziwy kurs''

przeprowadzka do Olsztyna ? odp: :D :D :D :D :D :D :D :D :D

jakieś konkretne modele tokarek/ frezarek ? jest ich trochę i z tego co wiem są kursy ogólne jak i te na daną maszynę.

u mnie w firmie raczej nie będzie już dla mnie miejsca przy maszynie :lol:

Edytowane przez TomOskroba

Opublikowano

najlepiej zacząć Kurs języka angielskiego takie jest moje zdanie

Opublikowano
  • Autor

to podstawa :)

zgodzę się

Opublikowano

Wszystko zależy co chcesz robić i co cie interesuje. U nas w mieście buduje się dużo magazynów wysokiego składowania robisz kurs na widlaka do wysokiego składowania.

Opublikowano

Zrobić kurs to nie problem wkładasz kasę i za tydzień jesteś po szkoleniu baletu.

Musisz sam się zastanowić co cie interesuje i w czym jesteś dobry.

Ja od małego lubiłem mechanikę i maszyny. W uprawnienia wsadziłem jakies 20tys a dziś jest mi to do niczego nie potrzebne bo zawodowo robie coś innego co kręci mnie bardziej ale dalej jest to związane z dużymi maszynami.

Jeśli interesuja cie uprawnienia na koparki spycharki i inne maszyny to mogę ci coś podpowiedzieć bo siedziałem w tym parę ładnych lat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.