Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARM] Zawieszenie - lewa strona osiadła w dół


Raffii

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich klubowiczow dzisiaj parkujac na parkingu lewa strona osiadla na dol poszedl mi wahacz czy wystarczy ze kupie nowe wahacze czy mam do zrobienia cale zawieszenie prosze o pomoc i koszty robocizny[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 13:42_________________________________________________dodam ze to byl ostatni dobry wahacz pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy ostatni dobry wahacz? To inne już były wcześniej w rozsypce?

Jeśli tak to musisz zamontować nowy komplet. Robociznę to musisz pytac swoich mechaniorów bo co kraj to obyczaj. Komplet wahaczy w zależności od 500 do 1400 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 3 wahacze byly juz pekniete wczesniej teraz nie wiem jak mam dojechac do mechanika czy mozna je czyms skrecic tak by powoli dojechac czy czeka mnie laweta i jeszcze jedno bezpiecznie jest wymienic samemu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 3 wahacze byly juz pekniete wczesniej teraz nie wiem jak mam dojechac do mechanika czy mozna je czyms skrecic tak by powoli dojechac czy czeka mnie laweta i jeszcze jedno bezpiecznie jest wymienic samemu???

W takim stanie lepiej jazdy nie ryzykować bo nie wiadomo co sie jeszcze może stać, jesli auto wogóle jest w stanie jechać gdziekolowiek.

Mechanik ma takie same ręce jak ty, wymiana wahaczy to nic skomplikowanego jesli tylko masz choc troche pojęcia o mechanice, na forum chyba znajdują się nawet opisy jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękły ci wahacze :polew:

jak jeden by ci pękł to nie szło by jechać a w czasie jazdy to grociło by poważnym wypadkiem

Kup kpl. zawieszenia: Lemforder (czy jak to się tam pisze), TRW, dalej FEBI dopilnuj by było kpl. ze śrubami bo ich kpl. trochę kosztuje a koniecznie trzeba wymienić.

jak masz kanał ( i parę w łapie :decayed: ) to wymienisz wszystko sam.

Poza wahaczami wymienił bym odrazu końcówkę drążka kierowniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zwrotnica pękła lub się skrzywiła po wpadnięciu w dziurę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...