Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A oto moje autko;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A oto moje autko;)

img1261resizerd6.jpg

img1263ed9.jpg

ZAWIESZENIE: Sprezyny Weitec -30mm na ori amorkach

UKŁAD HAMULCOWY: Bylo 288/245, jest przod 312mm ori tarcze/textar, tyl 255mm tarcze brembo/textar

KOLA: audi R8 18x8,5 et 35 + oponki 235/40 ( obecnie w kolorze audi graphite grey)

WNĘTRZE:

- trojramienna kierownica audi A4 B6

- dekory zwykle czarne oklejone folia 3M szczotkowane aluminium

- podswietlane pokretla kratek nawiewu

- podlokietnik

- chlodziarka w schowku

- haczyki i ori siatka w bagazniku

AUDIO:

- Xcarlink - podlaczony do orginalnego radia concert II

- Zestaw glosnomowiacy Parrot CK3000 Evolution BT

DODATKOWE MODYFIKACJE:

- ramki obu grili pomalowane na czarno

- blenda/spojler na tylnej szybie (byla)

- przyciemnione wszystkie lampy

- HID 6000K + led w postojach

- blachy german style

Fotki i postep modow

Seria i Weitec -30mm

Przod

frontqqk.th.jpg

Tyl

rearode.th.jpg

Sciemniowe lampki

dscn2235d.th.jpg

dscn2234.th.jpg

dscn2236u.th.jpg

dscn2246u.th.jpg

dscn2241u.th.jpg

dscn2243t.th.jpg

dscn2245q.th.jpg

dscn2246u.th.jpg

Nowy look dekorow

imag0005mm.th.jpg

imag0006vw.th.jpg

Opublikowano

Dokladki w kolor, sam na wiosne planuje to zrobic. W srebrnym obowiazkowe,choc trzeba znalezc porzadnego lakiernika,bo ten kolorek tego wymaga :wink4:

Opublikowano

bardzo ładny sedan tak jak kolega wcześniej napisał dokładki w kolor.... koła koniecznie ...pokaż środek :cool1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

pokaż więcej zdjęć (środek), o dokładkach już wiesz, zapodaj ładny felunek i będzie dobry wstęp do dalszych modów :decayed:

Opublikowano

nie ma co komentować seryjnie seryjna seria

Opublikowano

z zewnątrz widać że autko zadbane :good:

Opublikowano

bardzo ładny kolorek... brak tylko dokładek w kolor zawieszenie 1BE i 18alu i będzie bardzo ładne B6 :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za wszystkie wypowiedzi, no tak niestety to pelna seria, (nie jestem zwolennikiem ospojlerowania) co do alusow to jak dobrze pojdzie moze w niedalekiej przyszlosci. co do zawiechy to faktycznie troche w dol by pasowalo, a dokladek raczej nie bede malowal(zreszta zobacze??), pozatym dla mnie jest wazne zeby bylo sprawne technicznie .

nie ma co komentować seryjnie seryjna seria

jezeli nie ma co komentowac to po co nabijasz posty???

Opublikowano

Nie bądz taki do przodu Kolego..

1. Nie nabijam , w tym dziale liczniki postów nie działają a ,

2. Mogę wyrazić swoją opinię ...

Opublikowano

Nie bądz taki do przodu Kolego..

1. Nie nabijam , w tym dziale liczniki postów nie działają a ,

2. Mogę wyrazić swoją opinię ...

O :good:
Opublikowano

jezeli nie ma co komentowac to po co nabijasz posty???

po pierwsze tu się nie nabija postów, każdy klubowicz to wie :gwizdanie: po drugie chyba nie poto zamieściłeś ten post żeby zbierać tylko pochlebne opinie, jeśli tak to pomyliłeś portale i lepiej wklej zdjęcia na www.jakiemamwspaniałeautko.pl[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 21:52_________________________________________________dałeś dwa zwykłe zdjęcia najzwyklejszego auta które absolutnie niczym się nie wyróżnia, czego się spodziewałeś ?

komentarz Trzenia w 100 % trafiony :gwizdanie:

Opublikowano

Fajne auto z potencjałem do zmian. Xenony i brak sprysków :mysli: :mysli:, czy to soczewki?

Opublikowano

Fajne auto z potencjałem do zmian. Xenony i brak sprysków :mysli: :mysli:, czy to soczewki?

Ja nie zauwazylem xenonow.. :decayed:

Opublikowano

dokładki w kolor, fele 19 RS4 :D zawias i można się bujać :D Daj foty środeczka :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Noi stalo sie autko poszlo -30mm. Sprezynki WEITEC. Autko duzo lepiej sie prowadzi (wkoncu nie jak lozko wodne), co do komfortu to nie zauwazylem jakis wiekszych zmian ;)

PRZOD

frontqqk.th.jpg

TYL

rearode.th.jpg

Opublikowano

Jo wim czy taka seria nie wszystkie wychodziły na tych 16" -tkach, lepsze niż 15".

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

fajna a4, gdzie w IRL mieszkasz ? Może jakiś zlocik zorganizować? Napisz na priv

Opublikowano

ładnie się opuściła na tych sprężynach :good:

wrzuć więcej zdjęć, pochwal się środkiem przede wszystkim :hi:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Maly update'cik. z braku neta w ostatnim czasie i ogolnej nudy chromowana ramka grila gornego i dolnego zmienila kolor na czarny mat. a efekty ponizej.(jakosc zdjec niestety komorki)

25072009k.th.jpg

25072009001.th.jpg

jak i rowniez znaczki A4 i TDI zniknely

25072009002.th.jpg[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 11:41_________________________________________________

dobra z nowosci to dzis doszedl lakier do lamp a ponizej efekt, widoczny tez (troche slabo) nowy daszek na tylna szybe

dscn2235d.th.jpg

dscn2234.th.jpg

i boczne migacze

dscn2236u.th.jpg

jak do weekendu dojdzie folia to i przod bedzie delikatnie przydymiony :D

Opublikowano

bez dokładek w kolorze nadwozia, z taka wersja grilla auto wygląda dziwnie jak dla mnie... poza tym jak już działasz w tym kierunku, to nie zapomnij o tylnej listwie na zderzaku...chyba że przód sobie, a tył sobie...

czy wnętrze to jakaś tajemnica?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.