Skocz do zawartości
IGNOROWANY

logi zaplonu 1.8t bfb a4 b6


zibi0310

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mod pachnie gotowcem i słabą znajomością silnika przez tego niby tunera...

A i jeszcze jedno pytanko Czy moglibyscie polecic jakiegos dobrego mechanika z Warszawy ktory ogarnia mechanike i potrafi diagnozowac auto po logach???

A to tjuner logów żadnych nie robił??

Jakoś brakuje mi tu mądrości pewnych osób, które były w temacie radiego... :D

Co nie widać, że wtryski zapętlone??

Co nie widać, że zalany paliwem??

Klawisz porównaj sobie pomiar MAF Twój i kolegi i wyniki z hamowni. Różnica jest taka, że Ty pojechałeś do konkurencji u której miałeś robić mod, a on zapewne hamował u tego co robił mod.

Myślę, że gdybyście pojechali na jedną hamownię to przeżylibyście zdziwienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dokladnie tak jak mowisz 248tys sprawdzane w aso Przed tuningiem mialo tyle ile seria czyli 162.9 km Musze sprawdzic tez grupe 20 na lpg bo mam wrazenie ze winna moze byc po czesci pompa paliwa bo slysze jej wycie Zrobie jak koledzy mowili swiece+dobre paliwo bo to w sumie najtansza opcja Nowa pompa paliwa to ok 1200zl wiec da po kieszeni konkretnie a tu potomek sie w grudniu rodzi i ciagle cos trzeba kupic ;) Dzieki wielkie panowie za poswiecony czas

Kolego Galetto ja tak tylko informacyjnie ze program robil Bagor bardzo znany na forum bmw i opunie ze wie o co cho Robi rozne mody pod rozne auta wiec mysle ze wie co robi Auto nie bylo hamowane u niego bo ma tylko na oske wiec pojechalem do firmy Kreator Mocy przed i po strojeniu Dodatkowo cene mialem bardzo ok

Kolego Galetto ja tak tylko informacyjnie ze program robil Bagor bardzo znany na forum bmw i opunie ze wie o co cho Robi rozne mody pod rozne auta wiec mysle ze wie co robi Auto nie bylo hamowane u niego bo ma tylko na oske wiec pojechalem do firmy Kreator Mocy przed i po strojeniu Dodatkowo cene mialem bardzo ok

zglupialem juz kompletnie :/

czyli nowy program robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie....

A to tjuner logów żadnych nie robił??

Nie wiem kto to bagór i mało mnie to obchodzi. Bardzo znane firmy w Polsce nie mają pojęcia zrobić dobrze Turbo Benzyny, a na tym forum co drugi amator ogarnie to szybciej i lepiej.

Żadna hamownia, ani logi po modzie nie dadzą 100% obrazu puki się nie zajrzy w plik co jest namieszane gdyż wiele map jest ze sobą powiązanych.

Ja nikogo nie będę tu oceniał. Powiem tylko tyle, nie widać jakiejś tragedii, ale tak bym auta nie wypuścił.

Chiptuning to nie tylko wgranie pliku zgarnięcie kasy i do widzenia. Jest też odpowiedzialność, za to co się zrobiło i co może się stać z silnikim, a z takim stukowym to róznie może być zwłaszcza jak kierownik lubi ostro jeździć.

Co drugie auto niedomaga, a po modzie jeszcze się zdarza, że ze zwiększoną siłą i co wtedy zostawić mod czy usprawnić auto...

mam wrazenie ze winna moze byc po czesci pompa paliwa

Przydałby się porządny log z 002+033, ale i tak nic nie wskazuje na śmierć pompy. Ponadto za 200-300 kupujesz dosyć dobrej firmy wkład, a nie 1200 na pompe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Galetto ja absolutnie nie zamierzam sie sprzeczac w jakiejkolwiek kwesti z kimkolwiek z forum bo dopiero ogarniam sprawe czytania logow i generalnie tego silnika Co do wkladu pompy to mnie mega zaskoczyles Moze ktos z forum sprzedaje takie nowe wklady ? albo chociaz dalbys namiar na firme. "tjuner" ;) cos tam wczesniej robil zeby sprawdzic czy auto nadaje sie do roboty ale czy byly to logi nie mam pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o pompie to sprawdź ten temat, wystarczy wymiana wkładu a nie jest jakąś tragiczną i ciężką robotą :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/358156-wymiana-pompy-paliwa-18-turbo-quattro/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227504-buczy-przy-porannym-odpaleniu/?hl=%2Bpompa+%2Bpaliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniaj pompy bo to nic nie da, chcesz mieć ładne logi na pb to popraw program czyli zdjąć zapłonu i zmniejszyć doładowanie górą bo seryjne wtryski nie ogarniają, możesz też nic nie robić i wystroić porządnie lpg tak żeby jeżdzić bez obaw w całym zakresie, ale to już zdaje się pisałem to samo w Twoim poprzednim temacie z logami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Łukasz13 Tak pisales i sprawdze jutro logi lpg Pompe chyba i tak musze kupic bo wyje praktycznie caly czas podczas jazdy Jest to irytujace no i gdzies w glowie siedzi ze w kazdej chwili moze wysiasc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że konsylium fachowców od logów tu się zebrało... zapraszam do oceny logów serduszka mojego auta:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/375560-30-asnbgn-logi-do-analizy/

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...