Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PomoCY! Telepie mi audiczko


malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema:)

mam od 2 tyg problem a wiec panowie :)

jak jezdzi moja zona jest oki bo ma lekko noge jak jezdze ja tojak dobrze przypier..... to od 4,5tys zaczyna mi odcinać auto jak by mocy mnie miało jechac nie chcialo tak lapie puszcza raz jade 60km jest ok raz jade do sklepu i takieobjkawy sa na kazdym biegu na wolnych obrotach tez:) wiem może to swiece moze cewka zaplonowa:0 bylem u kolegi na kompie ale to taki samouk i mowiel ze od 4,5tys?obr jakby mialamalo dawke paliwai tu jest tez watek bo rok temu zmoianialem filtr paliwa i zrobilem 50tys od tamtego roku a to czysta benzyna bez gazu jak by co:)czy tomozebyc ten filtr :) siweci misie tez walek rozrzadu :) wiec tak od czego mam zaczac bo jakpojade do znachora jakiegos wymieni mi wszystko i skasuje 5tys a to glupia cewka moze byc:)pytajcie o szczegolyo w razie W:) jak cos proszeo poradę z Góry DZIĘKI:*

Edytowane przez malibu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz skasować błędy i zrobić logi dynamiczne na 3 biegu od 1.5tys obr do końca.

Logi nr 115+118,002+033,003+020.

Co do rozrządu to są chyba kanały 090 i 093 ale głowy nie dam sobie obciąć.

Wrzuć te logi tu i chłopaki napewno Ci pomogą bo ja się dalej uczę i zbieram doświadczenie więc nie bede się wypowiadał i analizował logów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...