Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehehe ja jestem spod Szczecina i będę cisnął do Witka

No to juz kawalek drogi jest :mysli: Jak wroce wrzuce wykresik :good:

Opublikowano

storm37 szkoda że nie dałeś wcześniej znać, może razem byśmy skoczyli a tak :(

Opublikowano
  • Autor

Witam jestem juz po zabiegu oto obiecany wykresik...

awxpt7.th.jpg

Niestety dwumas do wymiany :disgust: ale ogolnie jestem zadowolony auto ma nowa dusze :evil: jezdzi sie rewelacyjnie :good:

Podziekowania dla Rogala za dobra robote :good:

Cineksik jakos tak nagle to wszystko wyszlo :kwasny: a szkoda...

pozdrawiam

Opublikowano

Wykresik niczego sobie :naughty: , jak to czasowo wyszło (podróż, robota)?

Opublikowano

ciekawe jak by wyszło na sprawnym dwumasie

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak to czasowo wyszło (podróż, robota)?

Podroz 7 godz. troche slisko na drogach bylo wiec troche to trwalo, robota 2godz. jak dwumas bylby sprawny to niewiele wiecej dalo by sie usyskac bez dymienia...

Opublikowano

To w 1 dzień obróciłeś :good:

Opublikowano
Niestety dwumas do wymiany
hmmm to wcześniej tego nie czułeś ,czym to sie nagle objawiło ,to zw,że zwiekszoną mocą to wiem ale mechanicznie?od razu po sofcie zaczął się ślizgać?

pozdro

Opublikowano
  • Autor

hmmm to wcześniej tego nie czułeś ,czym to sie nagle objawiło ,to zw,że zwiekszoną mocą to wiem ale mechanicznie?od razu po sofcie zaczął się ślizgać?

Wprowadza silnik w chwilowe wibracje i slychac takie chrobotanie przy 2000rpm jezeli przy tych obrotach wcisne mocno pedal gazu, przy wyzszych obrotach jest :good: Wczesniej moze tez to wystepowalo ale znacznie ciszej sie zachowywalo wiec nie zwracalem na to uwagi. Teraz jeszcze tragedi nie ma bo nie jest to az tak glosne ale rozmawialem z Rogalem to powiedzial ze jezeli bede wstawial w granicy 2000rpm to dzwiek i wibracje beda sie nasilac.

pozdrawiam

Opublikowano

Modyfikacji było kilka, czy było 380 czy 340nm !! to były drżenia. Odsunąłem troche moment co widac na wykresie i zostawiłem go tyle zeby było dobrze na nowym komplecie. Sam motor bardzo zdrowy, były modyfikacje na ok 170ps ale ze wzgledu na przycinanaca sie sztange w turbo ustawiłem tyle. Sprzegło juz było czuc podczas ustawiania samochodu na hamowni. To tylko 228mm po kilku latach eksploatacji. Pozdrawiam

Opublikowano

Ja tylko dopisze że korzystałem z usługi i Rogala i Dynosoftu i musze powiedzieć że z obu jestem bardzo zadowolony. Więc jeśli ktoś jest z regionu sląska czy dolnośląska to polecam Aligatora z Katowic.

Opublikowano

ja skorzystałem z Dynosoft u Mirka i jestem super zadowolony a wykresik poniżej

wykres%20mocy.html

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

to ja mam pytanko mam 130konnego diesla mieszkam w Irlandii ale nie dlugo bede audiczka w polszy i mam w planach chip tuning

i tak sie zastanawiam wszyscy mowia ze oki bedzie ze 130 na 170 chipem,czy to bedzie oki i czy to nie zagrozi silnikowi i turbince z gory wielkie dzieki pozdro [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 00:06_________________________________________________a no i ile taki chip ze 130 na 170 kosztuje? :>

Opublikowano

to ja mam pytanko mam 130konnego diesla mieszkam w Irlandii ale nie dlugo bede audiczka w polszy i mam w planach chip tuning

i tak sie zastanawiam wszyscy mowia ze oki bedzie ze 130 na 170 chipem,czy to bedzie oki i czy to nie zagrozi silnikowi i turbince z gory wielkie dzieki pozdro [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 00:06_________________________________________________a no i ile taki chip ze 130 na 170 kosztuje? :>

ykhm.... :blink:

Opublikowano

no napisze ktos cos bo nic nie rozumiem

zadalem tylko pytanie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

sorry ,że się podpiąłęm :wink4: ale wczoraj zaliczyłem podróż do WITKA (1200km w dwie strony)ale opłacało sie ,było krtóko ,konkretnie i na temat a auto o niebo lepiej śmiga :> zobaczymy jak pojeżdże dłużej co wyniknie bo Witek już coś o sprzęgle napomknął :confused4:

91b2b0977fa4c0fam.jpg

Opublikowano

sorry ,że się podpiąłęm :wink4: ale wczoraj zaliczyłem podróż do WITKA (1200km w dwie strony)ale opłacało sie ,było krtóko ,konkretnie i na temat a auto o niebo lepiej śmiga :> zobaczymy jak pojeżdże dłużej co wyniknie bo Witek już coś o sprzęgle napomknął :confused4:

ja mam 1200 w jedna strone ale mysle ze w maj zajrze do niego bo wydaje mi sie ze sie bedzie oplacac :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.