Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najnowsze projekty MR-MOTORS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładnie Witek, najładniejszy Pasek w PL na żywo jego stan robi wrażenie :hi:

A co do kapci to tam są 18-nastki i guma 225 czyli taki standart :wink4::decayed:

Standard to 205/55/16

Opublikowano

Kolego chodziło mi że przy takich modach :wink4: to standartem jest felga 17 lub 18 i standartem napewno jest guma 225 :)

Opublikowano

Kolego chodziło mi że przy takich modach :wink4: to standartem jest felga 17 lub 18 i standartem napewno jest guma 225 :)

Fakt. Ale ja jeździłem zeszły sezon na 205/55/16 przy mocy ~250KM w 1.8T. Jeździło się hhmmm....., mogłoby być lepiej. Ale nic straconego przyszły sezon będzie na 225 co najmniej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba bardzo umiejetnie ruszac, chwila nieuwagi i mielenie kołami. Jeżeli umiejetnie rusze i wepne odpowiednio dwójke to robi naprawde fajne wrazenie :wink4:

Opublikowano

Trzeba bardzo umiejetnie ruszac, chwila nieuwagi i mielenie kołami. Jeżeli umiejetnie rusze i wepne odpowiednio dwójke to robi naprawde fajne wrazenie :wink4:

Pewnie tak mocna ośka nie prowadzi się łatwo w niektórych warunkach(coś o tym wiem...), ale czy np. porsche GT3 prowadzi się łatwo? Raczej nie, bo choć oba auta dzieli przepaść to trudności w prowadzeniu czasem podobne. Z czasem można się jednak nauczyć umiejętnie prowadzić na pograniczu poślizgu. Sprawia to radość :)

Opublikowano

Rogal to co może przejechalibyśmy się z rolki ? :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Rogal to co może przejechalibyśmy się z rolki ? :gwizdanie: :wink4:

Ja się chce przejechać z rolki z S4, może być po programie, obojętnie :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Poziu chętnie :naughty: -> PW

Opublikowano

Bede robil chetnie za widownie... albo dociazenie :D

Opublikowano
  • Autor

Poziek sie nie odezwał pewnie poprostu wywiesił białą flagę :gwizdanie:

PS. trzeba sie pospieszyc silnik z passata juz jest sprzedany i wyjmujemy go w przyszlym tygodniu :wink4:

Hey

Opublikowano

PS. trzeba sie pospieszyc silnik z passata juz jest sprzedany i wyjmujemy go w przyszlym tygodniu :wink4:

Hey

:shocked:

no to ladnie ....

to co znajdzie sie pod maska .... ??? PD 16V czy CR ? :wink4:

Opublikowano

Poziek sie nie odezwał pewnie poprostu wywiesił białą flagę :gwizdanie:

Sie chlopaczyna rozchorowal :cool1:

Opublikowano

Hehe silnik paska pewnie będzie w innym aucie które też ma ochote objechać pare mocnych benzyn więc tak czy inaczej Poziek będzie miał okazje zmierzyć się z motorownią Witka :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

O kurcze, syto sie dzieje. Widzialem passka na zywo, z zewnatrz nie wyglada groznie ;)

Ciekawe jaki swap teraz bedzie :D

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem co bedzie pod maska passata chce go sprzedac bez silnika, rozsprzedaje go własnie na czesci :kox:

Opublikowano

ja jestem w szoku, jak można takie auro sprzedać... ;( i to na części :blink:, wiadomo witek będzie pewnie modził coś nowego :kox:

Opublikowano
  • Autor

W całości nie próbowałem sprzedawac bo raczej nikt by nie zapłacił za passata 98 tyle ile jest warty passat 2004.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.