Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odpryski na masce - lakier do paznocki


ppa4

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie,

Standardowa sprawa czyli odpryski na masce, w firmie za ich naprawę czyli za całą maskę chcą ponad 600..., mam ich kilka w tym 2-3 o średnicy około 7mm i to mega głebokich ...

Czy ktoś kiedyś próbował zabezpieczyć je po prostu jakimś domowym lakierem do paznokci ?

WIem że to będzie słabo wyglądało, ale na pewno lepiej niż białe plamy na granatowym lakierze, i lepsze to niż wystawienie czystej blachy na działanie pogody ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz gotowe zaprawki tylko musisz kod lakieru swój znaleść

http://allegro.pl/lakier-zaprawka-do-rys-fiat-opel-daewoo-skoda-vw-i6258557375.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lakier zaprawkowy a nie rzeźbę z lakierem do paznokci. Dobre przygotowanie powierzchni tj odpuszczenie i położenie dwuskladnikowego lakieru zaprawkowego zapewni lepszy efekt i trwalosc

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO są zaprawki do kupienia, baza(kolor nadwozia) + bezbarwny. Podajesz tylko kod lakieru, nie jestem pewien ale chyba płaciłem 54zł, jest tam ich chyba 9ml, czyli zbliżone do pojemności lakierów do paznokci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz gotowy z ASO, podajesz VIN i dobierają Ci pasujący:

http://allegro.pl/oryginalny-lakier-zaprawkowy-vw-audi-seat-skoda-i5964327773.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie!!

A powiedzcie jak to jest z aplikowaniem tej zaprawki, jak to zrobic zeby to w miare wygladalo a nie kleks ... ?

Jakies praktyczne porady albo filmik ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utnij pędzelek trochę, żeby był krótszy to nie nałożysz wielkiej kropli z którą później nic nie zrobisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś próbował robić polerke po takim zabiegu? Jak to wyglądało?

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłączę się do tematu co możecie polecić na coś takiego?

http://images83.fotosik.pl/247/aab9b52eab32a939.jpg

Widzę że polecacie lakier zaprawkowy z którym jeszcze się nigdy nie spotkałem.. czy może jakaś sklepowa chemia jest w stanie chociaż trochę pomóc doprowadzić auto do stanu sprzed, dodam ze lakiernik powiedział żeby pastą polerska mogę ściągnąć czerwona farbę :) z góry dzięki za każdy komentarz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie szkoda się bawić w jakieś pośrodki tylko malowanie, poza tym pasta polerska, lakier zaprawkowy, robota a efekt i tak będzie marny więc lepiej dołożyć i do lakiernia

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie szkoda się bawić w jakieś pośrodki tylko malowanie, poza tym pasta polerska, lakier zaprawkowy, robota a efekt i tak będzie marny więc lepiej dołożyć i do lakiernia

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, zresztą jak ta firma chce od Ciebie wziąć 600 zł za to, to daj mache do lakierowania i za 500 zł powinieneś mieć full wypas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...