Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Silnik nie rozgrzewa się do 90*


dejvt

Rekomendowane odpowiedzi

sam sobie odpowiedziałeś, :) wymień termostat najlepiej ori i po kłopocie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtóka z rozrywki - poczytaj sobie pokrewne tematy w tym dziale :szukaj:

Termostat w ASO ok. 80 zł i po kłopocie.

Wychodzi na to , że termostat w :audi: podobnie jak zawiecha, to część eksploatacyjna :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kaplica z tym termostatem.

U mnie bylo podobnie. Przy normalnej jeździe 75 stopni, a 90 stopni pojawiało się w korkach i powyżej 120kph.

50zł wymiana (w tym nowy płyn), a termostat 30zł (zdecydowałem się na zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/\/\/\/\

Nie chę Cię martwić, ale z tego, co można wyczytać, większość z tych, któryz wstawili zamiennik dość szybko musiała go wymieniać ponownie. W rezultacie podwójna robocizna i podwójne koszty :thumbdown:

Ja kupiłem sobie ori i będę dawała do wymiany po świętach. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka osób ostatnio opisywało identyko probliema termostat i czujnik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka osób ostatnio opisywało identyko probliema termostat i czujnik :gwizdanie:

Cóż, zaczęła się zima, to i problemy wychodzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/\/\/\/\

Nie chę Cię martwić, ale z tego, co można wyczytać, większość z tych, któryz wstawili zamiennik dość szybko musiała go wymieniać ponownie. W rezultacie podwójna robocizna i podwójne koszty :thumbdown:

Ja kupiłem sobie ori i będę dawała do wymiany po świętach. :tongue4:

Mam tą świadomość, mam jednak na to kwit i gwarancję - więc zaryzykowałem. Jakby co - będę wiedział :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kaplica z tym termostatem.

U mnie bylo podobnie. Przy normalnej jeździe 75 stopni, a 90 stopni pojawiało się w korkach i powyżej 120kph.

50zł wymiana (w tym nowy płyn), a termostat 30zł (zdecydowałem się na zamiennik.

wymiane wycenili mi na 150zł ... jest to serwis gdzie exploatuje samochodzik i wcale nie sa az tak drodzy.. dlaczego taka rozbieznosc cen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w AEB przy temp. powietrza zero stopni Vag wskazuje 95-97 stopni przy V-max 150 km/h

temperatura w dolocie 13-15 stopni

nawet nie chce myśleć ile bedzie w dolocie jak bedzie na zewnątrz plus 20-25 stopni :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiane wycenili mi na 150zł ... jest to serwis gdzie exploatuje samochodzik i wcale nie sa az tak drodzy.. dlaczego taka rozbieznosc cen ?

ale to razem z termostatem? czy za sama wymiane sobie tyle krzykneli, bo jak za sama wymiane to cena jest b. duza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...