Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: prosze pan obrazek jaki ladny mial usmieszek :tongue4: rano juz sie tak nie cieszyl :polew: :polew:

bS7UJ.jpg

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

..........brak slów:):):) :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: prosze pan obrazek jaki ladny mial usmieszek :tongue4: rano juz sie tak nie cieszyl :polew: :polew:

bS7UJ.jpg

Hahahah :polew: :polew: :polew: :polew:

Co Ci sie z twarzą stało :D chyba jakąś plastykę Ci w domku zrobili :D[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:54_________________________________________________Jarosławiec 2010.

Enjoy smiley

http://picasaweb.google.pl/101039586558860226618/Jaroslawec2010?authkey=Gv1sRgCJzgjM2nuY-vigE#

http://picasaweb.google.pl/101039586558860226618/JarosAwiecImpreza?authkey=Gv1sRgCK-TrZqrltfPzwE#

Opublikowano

Chłopaki brakuje jednej osoby i zaczynaja robic ręczniki:):):) :evil:

Opublikowano
  • Autor

chyba chłopaki z okolic juz opuścili nasze forum... szkoda, bo taaakie fajne były początki ;) a teraz ciszaaaa

Opublikowano

chyba chłopaki z okolic juz opuścili nasze forum... szkoda, bo taaakie fajne były początki ;) a teraz ciszaaaa

niestety ja jeszcze jestem :naughty: jakiś czas mnie tu nie było, ale teraz postaram się poprawić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

chyba chłopaki z okolic juz opuścili nasze forum... szkoda, bo taaakie fajne były początki ;) a teraz ciszaaaa

niestety ja jeszcze jestem :naughty: jakiś czas mnie tu nie było, ale teraz postaram się poprawić :gwizdanie:

noo trzymam za słowo,bo inaczej :bicz:

Opublikowano

połączcie siły :naughty:

u nas całe województwo to jedna ekipa....a małego województwa nie mamy :cool1:

Opublikowano

zamówiłem wizytówki klubowe to teraz będę wkładał za każdą wycieraczkę A4 która nie będzie miała loga klubu :cool1:

może ktoś chce to poszłoby w jednej paczce :gwizdanie:?

Opublikowano
  • Autor

a ile płaciles i za ile sztuk?

Opublikowano
  • Autor

To weź mi też taki pakiecik 50szt. na spociku oddam Ci kaske,a przesyłke podzielimy na pół ;)

Opublikowano

To weź mi też taki pakiecik 50szt. na spociku oddam Ci kaske,a przesyłke podzielimy na pół ;)

:good:

Opublikowano
  • Autor

Mamy pierwszą klubowiczke z naszego regionu :) z zapowietrzonym 2,5tdi :naughty:

Opublikowano

ja też jestem nadal na forum :notworthy:

Opublikowano

Mamy pierwszą klubowiczke z naszego regionu :) z zapowietrzonym 2,5tdi :naughty:

gdzie? :kox: niech się pokaże :naughty:

Opublikowano

hmm :cool1: to teraz trzeba zrobić jakiegoś spota :wink4:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 15:39_________________________________________________weźcie udział w ankiecie :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159148.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.