Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Internet sie skonczył :P

widzę, że jednak jakoś sobie poradziłeś i nadal jest :decayed:

Panowie Łepski prosi o głosik ...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0

głos oddany :wink4:

Opublikowano

4-5-6 marca 2011r :kox: :kox: :kox:

...a co chajtasz się ... :decayed::naughty:

Opublikowano

cześć wam

chciałem się zapytać czy leci ktoś z was na spocik wojewódzki do łodzi? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

4-5-6 marca 2011r :kox: :kox: :kox:

...a co chajtasz się ... :decayed::naughty:

taaa w Bukowinie ;)[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:30_________________________________________________

cześć wam

chciałem się zapytać czy leci ktoś z was na spocik wojewódzki do łodzi? :naughty:

Ja niestety w pracy siedze do 20, ale dobrze by było gdyby ktoś z okolic Kutna pojechał sie pokazac :P

Opublikowano

4-5-6 marca 2011r :kox: :kox: :kox:

...a co chajtasz się ... :decayed::naughty:

taaa w Bukowinie ;)[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:30_________________________________________________

cześć wam

chciałem się zapytać czy leci ktoś z was na spocik wojewódzki do łodzi? :naughty:

Ja niestety w pracy siedze do 20, ale dobrze by było gdyby ktoś z okolic Kutna pojechał sie pokazac :P

wytypujcie henia :kox:
Opublikowano
  • Autor

Tańczący z obrazami :>

Opublikowano

no jak coś to jest wszystko napisane w

łódzkie, a potem na dole spocik wojewódzki :decayed:

może udało b się pojechać większą grupą?? :kox:

Opublikowano

no jak coś to jest wszystko napisane w

łódzkie, a potem na dole spocik wojewódzki :decayed:

może udało b się pojechać większą grupą?? :kox:

na dzień dzisiejszy to się piszę :decayed: mam nadzieję że coś mi nie wypadnie. Od nas z okolic ktoś w ogóle byłby chętny jechać?

Łukasz zwolnić Cię wcześniej z pracy? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Łukasz zwolnić Cię wcześniej z pracy? :polew:

hehe poproszę :D tylko temat z bombą już nie przejdzie :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

a L4? :decayed::polew:

a tak serio to ja spróbuję teraz pojechać jak bedzie :kox: to następnym razem można się wybrać jakoś razem :gwizdanie: w ogóle ktoś od nas by się wybierał?

Opublikowano
  • Autor

nie dam rady w ten weekend, mam nadzieje,ze uda sie spocik i bedzie sie powtarzał. Henioo moze pojedzie, ale pewnie siedzi w poznaniu i d*py wyrywa :D

Opublikowano

ok. jak pojadę to zdam sprawozdanie jak było :decayed: Henioo może sobie zrobi wolne od tych lasek i pojedzie :>

Opublikowano
  • Autor

I jak Szymon? jedziesz?

Opublikowano

I jak Szymon? jedziesz?

jadę jadę :decayed: a to co załatwiłeś sobie wolne? :gwizdanie:

Opublikowano

kurde siedzę prawie 6 dni w tygodniu w łodzi ale w soboty akurat nie :wallbash: i nie mogę jechać...mam nadzieję chłopaki, że następnym razem polecimy całym składem :kox:

Opublikowano
  • Autor

jadę jadę :decayed: a to co załatwiłeś sobie wolne? :gwizdanie:

niestety,ja jutro odpadam :sick3::thumbdown:

Opublikowano

eh... bo już myślałem :kox:

Opublikowano

OO widze ze tu sie ladnie dzieje pod moja nieobecnosc:):) Nie mam jeszcze neta w Poznaniu niestety:/

a co do lasek to macie racie 2 wyrwane przez 8 dni hehe:):)

Opublikowano
  • Autor

No i Szymek odjebałeś z kierunkiem :gwizdanie:

Opublikowano

siemka Łukasz ... :hi:

[br]Dopisany: Październik 11, 2010, 15:36:52_________________________________________________ co ty dzisiaj na wagarach ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.