Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu taka cisza? :decayed:

w ogóle ktoś tutaj żyje z kutna oprócz mnie i łukasza? :kox:

Opublikowano

...idą święta szamek wszyscy na urlopach .... :decayed:

Opublikowano

to co niektórzy dłuuuugie mają te urlopy :naughty:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 11:12_________________________________________________a tak w ogóle to jadę jutro na program :dance: :dance: :dance:

oczywiście większe wtryski też wpadną :evil:

Opublikowano

to co niektórzy dłuuuugie mają te urlopy :naughty:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 11:12_________________________________________________a tak w ogóle to jadę jutro na program :dance: :dance: :dance:

oczywiście większe wtryski też wpadną :evil:

czekamy na wykresik ... :naughty:

zobaczysz jak jazda zrobi się przyjemniejsza,tyle że bardzo szybko sie przyzwyczaisz i znowu będzie czegoś brakować ... :cool1:

Opublikowano

zobaczysz jak jazda zrobi się przyjemniejsza,tyle że bardzo szybko sie przyzwyczaisz i znowu będzie czegoś brakować ... :cool1:

turbo z AWX leży w garażu, więc jak będzie kasa i mało mocy to będziemy myśleć dalej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No to teraz bede musiał uważć,zebś mnie nie objechał na światłach :wink4:

Dawaj wykres jak już bedzie po wszystkim :)

Opublikowano

stary długo jeszcze tego nie zrobię :decayed:

jak będzie po wszystkim to wrzucę wykresik :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 13:50_________________________________________________znacie może kogoś kto zajmuję się pisaniem prac inżynierskich? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

stary długo jeszcze tego nie zrobię :decayed:

jak będzie po wszystkim to wrzucę wykresik :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 13:50_________________________________________________znacie może kogoś kto zajmuję się pisaniem prac inżynierskich? :mysli:

Moja Kasia :>

Jaki temat i jaka szkola :cool1:

Opublikowano

PW :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Oj tam PW, i tak tylko my tu piszemy :naughty::polew:

Opublikowano

Szamek czy ty będziesz się może widział w tym tygodniu z Lukaserom.... :mysli:

Opublikowano

Szamek czy ty będziesz się może widział w tym tygodniu z Lukaserom.... :mysli:

pewnie gdzieś tam tego leszcza :naughty: :naughty: :naughty: będę widział :decayed: a co tam?[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 18:31_________________________________________________

Oj tam PW, i tak tylko my tu piszemy :naughty::polew:

sorry :embarrassed:

:decayed:

Opublikowano

...bo jak byście jechali to czy mógłbyś zabrać od lukasery jedna rzecz

Opublikowano

...bo jak byście jechali to czy mógłbyś zabrać od lukasery jedna rzecz

nie ma problemu :wink4:

jeśli lukasera jest jutro od rana w pracy to mogę to od razu zabrać bo będę w kutnie do ok. 9.30, a później to jakoś po świętach pewnie, ale tak jak pisałem nie ma problemu, jakoś się z nim zgadam i wezmę to "coś" :decayed: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 18:58_________________________________________________http://pool.in.ua/products/baseinspa/

wejdzcie sobie i kliknijcie na czerwone szpilki koło jaccuzi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

...bo jak byście jechali to czy mógłbyś zabrać od lukasery jedna rzecz

Wypsiu, nie mam cytrynówki, wypiłeś wszystko... nie pamiętasz?

Opublikowano

...bo jak byście jechali to czy mógłbyś zabrać od lukasery jedna rzecz

Wypsiu, nie mam cytrynówki, wypiłeś wszystko... nie pamiętasz?

...ale ja chcę Ciebie .... :decayed:

Opublikowano

...bo jak byście jechali to czy mógłbyś zabrać od lukasery jedna rzecz

Wypsiu, nie mam cytrynówki, wypiłeś wszystko... nie pamiętasz?

...ale ja chcę Ciebie .... :decayed:

a zapakujesz go ładnie? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Sie tak Szamek nie śmiej, bo jak zobaczysz co to za rzecz i ile waży, to musisz sobie doliczyć 2litry do średniego spalania :D:polew:

Opublikowano

Sie tak Szamek nie śmiej, bo jak zobaczysz co to za rzecz i ile waży, to musisz sobie doliczyć 2litry do średniego spalania :D:polew:

...nie słucha Lukasery Szamek furmankę będziesz miał po programie to nie będzie tak źle,dasz radę... :decayed:

Lodówa w czwartek wyjeżdża do mnie i będziemy szukać furmanki... :kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.