Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:takiego: :takiego: :takiego: :takiego:

AVF, skrzynia 6stka i parę innych gratów już jest na miejscu

1310499078272.jpg

1310499090922.jpg

możecie sobie pogadać, ale i tak was kiedyś objadę :naughty: :naughty: :naughty:

Szamka wyprawa na VW-M w skrócie i odwiedzanie przydrożnych burdeli,oczywiście z silnikiem zamontowanym na tylnej kanapie .... :evil2::decayed:

Opublikowano

:takiego: :takiego: :takiego: :takiego:

AVF, skrzynia 6stka i parę innych gratów już jest na miejscu

1310499078272.jpg

1310499090922.jpg

możecie sobie pogadać, ale i tak was kiedyś objadę :naughty: :naughty: :naughty:

Szamka wyprawa na VW-M w skrócie i odwiedzanie przydrożnych burdeli,oczywiście z silnikiem zamontowanym na tylnej kanapie .... :evil2::decayed:

widzę, że razem ze mną się wybrałeś :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Szamek ty zboczeńcu chciałeś zapinać karlice i mam nadzieje że się nie gniewasz że sprzedałem twoje taczki z betonem .... :decayed:

Opublikowano

Szamek ty zboczeńcu chciałeś zapinać karlice i mam nadzieje że się nie gniewasz że sprzedałem twoje taczki z betonem .... :decayed:

:no: :no: :no:

wypsiu ostatnio doszły mnie słuchy, że ubierasz się w castoramie :decayed:

Opublikowano

normalnie to w lumpeksie a w Castoramie jak tylko są promocje ... :decayed:

Opublikowano

normalnie to w lumpeksie a w Castoramie jak tylko są promocje ... :decayed:

to dlatego jesteś taki zalatany bo ciągle szukasz promocji :naughty:

Opublikowano

normalnie to w lumpeksie a w Castoramie jak tylko są promocje ... :decayed:

to dlatego jesteś taki zalatany bo ciągle szukasz promocji :naughty:

...a jak ....Szamek ja słyszałem, że czeszesz się schabowym..... :lol1::decayed:

Opublikowano

normalnie to w lumpeksie a w Castoramie jak tylko są promocje ... :decayed:

to dlatego jesteś taki zalatany bo ciągle szukasz promocji :naughty:

...a jak ....Szamek ja słyszałem, że czeszesz się schabowym..... :lol1::decayed:

ale tylko wtedy, gdy mieszasz łokciem bigos :nabijasie:

Opublikowano

Lukasera mówił że pranie robisz w rzece i nogi myjesz w czajniku ..... :polew:

Opublikowano

yhy... ostatnio mi mówił że wjeżdżasz na naleśniku pod lodówkę :decayed:

Opublikowano

Szamek ty nie pisz głupot tylko składaj furmankę bo ma być na 28 gotowa .... :cool1:

Opublikowano

narazie nie widać przeszkód dlaczego miałaby nie być gotowa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja pier.. jakie konstruktywne dialogi tu dziś odchodzily :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja pier.. jakie konstruktywne dialogi tu dziś odchodzily :polew: :polew: :polew:

:przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

6 dni postu od forum... żyjecie tam ?!

Opublikowano
:siema: ....[br]Dopisany: Lipiec 21, 2011, 05:11:33_________________________________________________...jak zwykle nikogo nima ... :no:
Opublikowano
  • Autor

Wypsiu nie każdy wstaje z kurami jak Ty :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Wypsiu nie każdy wstaje z kurami jak Ty :decayed:

musi rozwinąć asfalt na swojej dzielni, dlatego tak wcześnie wstaje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

taa stoi przy drzwiach i wita wszystkich wychodzących :naughty::polew:

Opublikowano

taa stoi przy drzwiach i wita wszystkich wychodzących :naughty::polew:

:shocked: :shocked: :shocked: o tym nie wiedziałem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 09:57_________________________________________________http://www.milanos.pl/vid-45407-Pocisk-na-kolach-Audi-RS2.html :jerk: :jerk: :jerk: widzieli?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.