Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No pany postanowione, od listopada przenosze sie do łodzi, także wątek kutnowskich pewnie zdechnie :wallbash:

chociaż można powiedzieć, ze już zdechł... ;(

Opublikowano

No pany postanowione, od listopada przenosze sie do łodzi, także wątek kutnowskich pewnie zdechnie :wallbash:

chociaż można powiedzieć, ze już zdechł... ;(

no to ładnie :gwizdanie: na stałe tam zostajesz czy na razie dojazd? :mysli:

Opublikowano

No pany postanowione, od listopada przenosze sie do łodzi, także wątek kutnowskich pewnie zdechnie :wallbash:

chociaż można powiedzieć, ze już zdechł... ;(

no to ładnie :gwizdanie: na stałe tam zostajesz czy na razie dojazd? :mysli:

to nam emigrujesz Łukaszku szkoda .... :disgust:

niech se jedzie no nie Szamek... :evil2:

Opublikowano
  • Autor

emigruje na dobre, ale szamek obiecał,że jak bedzie zimno,to mnie ogrzeje :decayed:

Opublikowano

no pewnie :good:

to teraz już w piz*u zostałem sam, chyba też emigruje stąd :wink4:

Opublikowano
  • Autor

602200791 to mój nowy nr :)

Acha i od wczoraj mieszkam na osiedlu zdrowie w ŁDZ :cool1:

Opublikowano
:hi: kiedy jest u was gielda w kutnie :mysli:
Opublikowano

:hi: kiedy jest u was gielda w kutnie :mysli:

Pisz do Szamka bo on stoi tam na bramce i ma rozpiskę na cały rok kiedy giełda a kiedy rynek ... :cool1:

Opublikowano

:hi: kiedy jest u was gielda w kutnie :mysli:

Pisz do Szamka bo on stoi tam na bramce i ma rozpiskę na cały rok kiedy giełda a kiedy rynek ... :cool1:

:good:
Opublikowano
  • Autor

Giełda w sobotę. a po co Ty chcesz tu przyjechać? lepiej pojedź do płocka albo włocławka jak nie chcesz w łodzi.

Opublikowano

Giełda w sobotę. a po co Ty chcesz tu przyjechać? lepiej pojedź do płocka albo włocławka jak nie chcesz w łodzi.

to samo mu powiedziałem :decayed:

klysek i jak sprzedałeś paździocha? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja po 3 dniach pobytu w Łdz miałem obcierke na drzwiach i postanowiłem zostawić audi w domu, a przyjechałem dziś do łodzi wspaniałą kią pride 1,3 :D mały ale wariat :polew:

... Ciekawe czy jest kia pride klub PL :mysli::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 22:16_________________________________________________widze,ze nikt juz tu nie zaglada ;(

Opublikowano

Giełda w sobotę. a po co Ty chcesz tu przyjechać? lepiej pojedź do płocka albo włocławka jak nie chcesz w łodzi.

to samo mu powiedziałem :decayed:

klysek i jak sprzedałeś paździocha? :naughty:

:thumbdown: nie :disgust:
Opublikowano

lukasera ten twój paździerz to już z wszystkich stron obdarty... :cool1:

coś widzę ze nie możesz się zdecydować przypierdol tak jak ja i będzie po kłopocie ... :decayed:

Opublikowano

lukasera ten twój paździerz to już z wszystkich stron obdarty... :cool1:

coś widzę ze nie możesz się zdecydować przypierdol tak jak ja i będzie po kłopocie ... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szamek daj na dzieciaki pare zł :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231378.0

Jaki naganiacz :D

Opublikowano

jeszcze graty nie poszły, coś słabo idzie handel na forum, a tu taka akcja :gwizdanie:

:decayed:

przelew już poszedł :wink4:

Opublikowano
:hi: Dzięki chłopaki za dotacje do naszej paczki, im nas więcej tym więcej możliwości :good:
Opublikowano
  • Autor

Szamek daj na dzieciaki pare zł :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231378.0

Jaki naganiacz :D

Kimi jak Szamek wypije jedna butelke mniej to mu sie nic nie stanie :decayed:,a dzieciaki beda miały udane święta :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.