Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. :) Dzieje się coś w Kutnie w tym temacie? Jeśli nie to może dałoby radę coś ogarnąć jak nie będzie lało? ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich, jestem nowy na forum ;) moja a4 póki co wygląda nędznie, dopiero zaczynam z nią zabawe, nie wykluczone że w przyszłości pojawię się na jakimś spocie w naszym rejonie

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

kto dziś leciał b7 czarną na EKU przez słupcę ? patrzyłeś się na mnie kolego :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
:hi: czy ktoś z kutna mógł by obejrzeć dla mnie auto ? :eusathink:
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy jest ktos z Kutna kto tu zaglada? Mozd jakis spocik w tym pustym miescie?

Opublikowano

Czy jest ktos z Kutna kto tu zaglada? Mozd jakis spocik w tym pustym miescie?

Chłopaków z Kutna to już dawno na forum nie ma :(

Opublikowano

Witam, jak będzie mi termin odpowiadał to chętnie podjadę :)

Opublikowano

w takim razie dwoch chetnych jest, termin sie ustali tak aby dla wszystkich byl wporzadku


Czy jest ktos z Kutna kto tu zaglada? Mozd jakis spocik w tym pustym miescie?


Chłopaków z Kutna to już dawno na forum nie ma :(

wyparowali, pare autek kreci sie po kutnie, nie wierze, ze na spota by nie podjechali :)

Opublikowano

w takim razie dwoch chetnych jest, termin sie ustali tak aby dla wszystkich byl wporzadku

Czy jest ktos z Kutna kto tu zaglada? Mozd jakis spocik w tym pustym miescie?

Chłopaków z Kutna to już dawno na forum nie ma :(

wyparowali, pare autek kreci sie po kutnie, nie wierze, ze na spota by nie podjechali :)

Próbuj moze wskrzesisz wątek :decayed:
Opublikowano

Powalcze, moze sie uda :wink:

w takim razie dwoch chetnych jest, termin sie ustali tak aby dla wszystkich byl wporzadku

Czy jest ktos z Kutna kto tu zaglada? Mozd jakis spocik w tym pustym miescie?

Chłopaków z Kutna to już dawno na forum nie ma :(

wyparowali, pare autek kreci sie po kutnie, nie wierze, ze na spota by nie podjechali :)

Próbuj moze wskrzesisz wątek :decayed:
Moze masz jakoes namiary na jakichs chlopakow z Kutna. Mozna by jakies pw puscic.
Opublikowano

Bartom,kordla93,szamek,lukasera,Filomat,heniooo

Opublikowano

Dzialam :wink:

Dzialam :wink:

Polecialo info na pw do okolo 20 uzytkownikow. Zobaczymy czy zaskoczy :D

Opublikowano

Odpisałem na pw. Chętnie się zjawię pomimo tego, że rzadko bywam tu na forum. :D

Opublikowano

No i cos ruszylo. Otrzymalem kilka odpowiedzi z wyrazami zainteresowania. Dam jeszcze czas do konca tyg. na ewentualne odpowiedzi i mozna ruszyc moze w nastepny wekend.

No i cos ruszylo. Otrzymalem kilka odpowiedzi z wyrazami zainteresowania. Dam jeszcze czas do konca tyg. na ewentualne odpowiedzi i mozna ruszyc moze w nastepny wekend.

Tak jak pisałem w pw popropnuje niedziela 18.01 godz. 16 z racji ze nie jest juz o tej porze tak ciemno. Co do miejsca prosze Was o propozycje.

Opublikowano

Termin pasuje. A co do miejsca...Carrefour, inny market, Plac Wolności? :D Mało oryginalne, ale jak wpadne na coś lepszego to dopiszę.

Opublikowano

Ja też się piszę. Parking Carrefour godz.: 16. Tylko że audi u mechanika - padła sprężarka - ale do soboty obiecał złożyć, jeśli nie poskłada to jak pozwolicie przyjade Golfem żony.

Opublikowano

Termin i godzina pasuje, tylko żeby pogoda była.Propozycja miejsca to plac po byłym sklepie Awans między Bricomarche a Cerrefour. Spocik zapoznawczy?.

Opublikowano

Zapoznawczy :) parking po avansie mysle ze moze byc spoko. Przynajmniej nikt sie nie bedzie krecil.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.