Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

pompiarza masz w Kutnie na Dybowie... :cool1: gościu zajmuje się pompami od wszelakiego sprzętu... musiałbyś podjechać i zapytać czy pomoże :hi:

Mówisz o tym chodorku,co u zachorskich robil? bo innego mechanika z dybowa nie znam.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 20:08_________________________________________________

tym razem problem mnie tutaj zagnał... znacie jakiegoś dobrego "pompiarza" w naszej okolicy???? zaglądam pod maskę ( czasem trzeba zobaczyć co tam się dzieje) i szlak mnie trafił... ropsko się z pompy leje... ostatnimi czasy wymieniłem: rozrząd + wszystkie płyny, klocki, tarcze i amory przód + tył to samo + jeszcze sprężyny i teraz w silnik wchodzę :) porażka :wallbash:

bo podobno tylko łódź zostaje...

Niestety ja z kutna nikogo nie znam od pomp. Kolega niedawno robił uszczelnienie pompy w 2,5tdi i go wyszło jakies 1200zł ale pompe gdzies odsyłał. Jeśli jesteś gotów na takie koszty to daj znać i dowiem sie gdzie to było robione[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 20:10_________________________________________________PS slyszałem o takich co silikonem zalepiali :D:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Krzyśka sąsiad naprawia pompy jak by maniekmaniek13 do niego zadzwonił na pewno on coś mu doradzi ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pompach to juz by tu książke napisał wiec znajdziesz w szukajce na pewno sporo informacji. Dziwne,ze Ci sie paliwo leje, bo u tego mojego kolegi znów nie wylewał paliwa,a zaciągal powietrze...

Jesteś pewien,ze to z samej pompy, może jakiś przewód paliwa ma nieszczelność...[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 20:28_________________________________________________

Łukasz Krzyśka sąsiad naprawia pompy jak by maniekmaniek13 do niego zadzwonił na pewno on coś mu doradzi ... :mysli:

Kudre tam cały żychlin to mechaniory heheheh

Dałem już Mańkowi numer do Krzyśka,także może sie do niego odezwac.

Co tam w Brukseli slychać? na pomorskich to jestes codziennie a do ziomków swoich nie zajrzysz hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądam co odzienie ale nie zawszę coś nasmaruje... :decayed:

nic ciekawego wszystko w normie jest za***iście bo napadało śniegu i temperatura minusowa czuję się jak w domu... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadasz na święta,czy w marcu większa wyprawa?

na święta nie przyjeżdżam Agata tylko przylatuje 26 grudnia oczywiście jak nie będzie odwołany lot ... :naughty:

jednak w marcu spędzę sobie kilka dni na skuterku śnieżnym jak dopisze pogoda... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dzięki wielkie za zainteresowanie tematem...chodorka znam :) dzisiaj jade do niego niech zagladnie co jest grane już tak dokładnie... ja wam powiem że ja mam baaaardzo złe doświadczenia z mechaniorami... z wykształcenia jestem mechanikiem :) , ale zajmuję się w życiu zupełnie czym innym :) :) sam się zastanawiałem nad wdrożeniem w mechanikę ( mam znajomych u których mógłbym przez parę lat zdobyć ociupinę doświadczenia ), ale ja jestem za uczciwy :tongue4: ... nie mógłbym tak ludzi w c**ja robić... mam zanjomych mechaników, ale nie kolegów i to jest różnica... i tak szukam nowych grzebków może w końcu trafię na jakiegoś przyzwoitego,przykład: wymieniałem rozrząd u gościa i umowa była taka, że on mi części wszystkie zapewnia... rozrząd wymienił ok. ale zalał ten sam płyn ( wodę ) do układu chłodzenia i przy tych pierwszych -17 mi złapało... on idiota a ja pojebany... bo myślałem, że jak koleś zobaczy taki płyn ( wodę ) to zaleje nowym, ale widać, że jak się palcem nie pokaże to już mają w pupie... wiele rzeczy chciałbym zrobić sam lecz najzwyczajniej w świecie nie mam czasu! w sezonie po 15 godzin tyram, a teraz? bałwana można ulepić jak się garażu nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniekmaniek13 z czystym sumieniem mogę ci polecić Krzyśka (jego nr.tel. dał ci Lukasera) znam się z nim od dzieciaka jest bardzo dobrym mechaniorem i uczciwym. :good:

Na co dzień pracuje u Miniszewskich w kutnie a po godzinach naprawia auta znajomym w domu (Żychlin).Ja u niego naprawiałem i naprawiam wszystkie auta które miałem i mam...

Ps.jeśli się zdecydujesz na jego usługi to powiedz że ja ci dałem jego namiary.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz kurcze w kropce jestem bo byłem przed chwilą u chodorka :) i on mnie odesłał tam do gościa na jesienną do "pompiarza" i jutro na 8,00 rano się umówiłem... a do tego "krzysia" co polecacie też dzwoniłem, ale ma termin dopiero po nowym roku... a szkoda mi patrzeć jak moje grosze ulatują sobie przez pompę . . . a leci :witch: już w miarę galancie. . . ( spalanie mi wzrosło sporo i myślałem że to przez te opony giganty co zamontowałem, ale jak wcześniej pisałem- zaglądnąłem pod mache a tam se kapie i kapie... ) jeszcze swięta i bryka potrzebna. . . z bólem, ale muszę na jesienną oddać. a z usług pana krzysia napewno skorzystam, ale ze sprawą, która będzie mogła trochę poczekać...

przynajmniej sprawdzę tego kutnowskiego pompiarza i se jakieś zdanie o nim wyrobię, czy jest godzien tykania się mojej "LALECZKI" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdaj później relacje i opowiedz ile Cie to kosztowało ;)

Powodzenia.

PS. Minimalny czas oczekiwania do Krzyśka to około 2 tyg... ale jeśli chcesz robić rozrząd itp to zarówno ja jak i Wypsiu polecamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki możecie kogoś polecić w Kutnie(okolicach) kto robi jakieś dobre zabezpieczenia auta przed kradzieżą? i oczywiście żeby po wizycie u tego fachowca auto nie zginęło :naughty: generalnie co możecie polecić? nie chodzi o zdradzanie Waszych zabezpieczeń lecz o podpowiedź co to by mogło być :wink4:

sam osobiście znam dwie osoby które zaprowadziły auta do zachorskich i w przeciągu miesiąca/dwóch auta dziwnym trafem zostały skradzione :confused4: oczywiście oni nie zakładali zabezpieczeń ale musieli je poznać w celu odpalenia auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :hi:

W ostatnią sobotę stycznia robimy imprezkowego spota w jakimś klubie z muzyczką. Popijemy, potańczymy, powyrywamy foczki na cztery pierścienie, wiecie :naughty:

Jak coś - zapraszamy do Łodzi.

Wszelkie info na bieżąco tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.21120

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak by ktoś chciał jakiś Monitoring domu, posesji, kamery w domu w Kutnie i okolicach to kolega Siata po godzinach pracy robi takie rzeczy i ma ceny konkurencyjne.... :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=28876

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki możecie kogoś polecić w Kutnie(okolicach) kto robi jakieś dobre zabezpieczenia auta przed kradzieżą? i oczywiście żeby po wizycie u tego fachowca auto nie zginęło :naughty: generalnie co możecie polecić? nie chodzi o zdradzanie Waszych zabezpieczeń lecz o podpowiedź co to by mogło być :wink4:

sam osobiście znam dwie osoby które zaprowadziły auta do zachorskich i w przeciągu miesiąca/dwóch auta dziwnym trafem zostały skradzione :confused4: oczywiście oni nie zakładali zabezpieczeń ale musieli je poznać w celu odpalenia auta

PW poszło[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:06_________________________________________________PS nie jedźcie do Carrefoura :P dziś 15 min wyjeżdzałem z parkingu!!! ludziiii jak mrówków i oczywiście chamstwo. Obowiązuje zasada "jak sie nie wpierdolisz nie wyjedziesz". Oczywiście co 3 na oponach letnich nie daje rady podjechać pod górke przy wyjeździe :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS nie jedźcie do Carrefoura :P dziś 15 min wyjeżdzałem z parkingu!!! ludziiii jak mrówków i oczywiście chamstwo. Obowiązuje zasada "jak sie nie wpierdolisz nie wyjedziesz". Oczywiście co 3 na oponach letnich nie daje rady podjechać pod górke przy wyjeździe :confused4:

zamiast zapraszać klientów to ich jeszcze wygania :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he ja tam mu się nie dziwie:) 2.5 litra , Quattro na pewno na porządnej gumie, a stoisz w kolejce bo ktoś nie wymienił gumek na zime :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany życzę wszystkim....

Pachnącej lasem choinki,

na stole wódki i szynki,

Zdrowia szczęścia, pomyślności,

nie połykać z karpia ości,

nie jeść bombek, nie palić siana

jeść pierogi, lepić bałwana,

a w sylwestra pijta do rana.

ZDROWYCH WESOŁY ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU...... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...