Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Siemian jak zapłacisz za ORI 2x tyle i okażą się wcale nie lepsze to może się zastanowisz. Czy myslisz, że jak jest coś z ASO to ma cudowne właściwości? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko. Rozumiem. Ja nie kupiłem tarcz ori lecz Ate bo wiem że ta firma robi na pierwszy montaż i miałem zawsze dobre zdanie o tej firmie. Ile zapłaciłes za Twoje tarcze? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupiłem tarcz ori lecz Ate bo wiem że ta firma robi na pierwszy montaż i miałem zawsze dobre zdanie o tej firmie.

System jest opracowany przez ATE, ATE są zaciski. Na pewno ATE nie są klocki (ja ostatnio spotykałem w serii Ferodo i Textary) i najprawdopodobniej tarcze też nie są ATE, bynajniej nie wszystkie w VAG.

ATE na After Market ostatnio znacznie obniżyło jakość tarcz, a szczególnie klocków. Dlatego za lepsze uważam osobiście tarcze i klocki Boscha i tarcze EBC (w wersjach standard).

Jutro dostanę fakturę za tarcze. Jak zamawiałem to para kosztowała 470 zł. Pewnie będzie + - parę zł, ze względu na zmiany kursów walut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... no zobaczymy. Tarcze mam Ate, klocki mam ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje troszke koltelta.I jak w koncu wyglada sprawa tych zaciskow.Czy do zwrotnicy B7 pasuja zaciski z A6 C6 3.0 TDI po 2004 roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje troszke koltelta.I jak w koncu wyglada sprawa tych zaciskow.Czy do zwrotnicy B7 pasuja zaciski z A6 C6 3.0 TDI po 2004 roku ?

Tak ja mam takie :) tylko ja mam jeszcze od A6 Allorad-klocki dożo droższe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje troszke koltelta.I jak w koncu wyglada sprawa tych zaciskow.Czy do zwrotnicy B7 pasuja zaciski z A6 C6 3.0 TDI po 2004 roku ?

Ja mam dokładnie takie i wszystko pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK a mozecie mi powiedizec cos wiecej .Jaki jest nr katalogowy adaptera ktory trzeba dokupic.Jak tarcza rozmumie ze musi byc od A4 3.0 TDI lub 2.0 TFSI ? , tak samo klocek ?

Wąski. widze ze jestes z krakowa , dzie robiles cala operacje przekladki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaptery nie są potrzebne. Kupujesz zaciski z uchwytami, klocki i tarcze z A4. Wszystko pasuje P&P wystarczy przykręcić. Fela min 16" i max ET 42.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zwrotnica A6 ( c6 ) i A4 b7 sa takie same?

Czy jest jakas roznica w Quattro czy bez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zwrotnica A6 ( c6 ) i A4 b7 sa takie same?

Czy jest jakas roznica w Quattro czy bez ?

Co ma zwrotnica do hamulców?? Ważny jest rozstaw śrub do mocowania zacisku a on jest taki sam. Nie ma różnicy czy Q czy ośka.

Już ci napoisałem co masz kupić i wymienić.

Zaciski mogą być z A4 b7, A6 C5 lub C6.

Z C5 zacisk ma inne mocowanie klocków i inne klocki ale też wszystko pasuje do A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz wszystko wiem.

Teraz podajcie tylko srednie ceny za ktore kupowaliscie takie zaciski co bym nie przeplacil bo na allegro sprzedaja zazwyczaj cale kompletne zawieszenia z wahaczami, zwrotnica itp. a za te krzycza po 1000 zl lub lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas czekam. Finanse mnie troche blokują.Szukam 288 w dobrej cenie.Póki co na 321mm z przodu auto i tak świetnie hamuje więc mi się nie śpieszy...

Jutro montuje suszarke od BRD więc znowu troszke wydatków było...[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 12:51_________________________________________________Nowe tarcze ATE i klocki ATE komplet 900-1000zł.

Zasicki 300-500zł komplet.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za zaciski na przód z A6 C6 dałem coś koło 400zł.

Całe hamulce przód i tył kosztowały koło 2,5 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaciski ogólnie ciężko dorwać.

Jak się pojawiająto zaraz schodzą.

Kolega MK4 z 3 miesiące szukał...

Trzeba szukać na allegro.

Najlepiej podzwonić bo każdy handlarz ma znajomych handlarzy który mają znajomych handlarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie wyszły 500 komplet tył 300 teraz czekam na kasę na tarcze i czas zakładać

i nie ufać im na słowo funkiel nówka :D

tu kolo ma zaciski http://allegro.pl/item715175693_audi_a3_a4_b7_a6_98_08r_zaciski_hamulcowe_rozn.html ale 300 za sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...