Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam tabletu do 800zł +/-50zł na prezent dla studentki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z znawców techniki może polecić jakiś tablet w budżecie +/-800zł dla studentki jako prezent pod choinkę.

Nie mam sprecyzowanych wymagań, ale stawiam, że ta osoba nie gra w wymagające graficznie gry. Bardziej jak to kobieta patrzy na estetykę.

Marka nie jest ważna. Wiadomo chińczyki w tej cenie typu Lenovo itp. będą miały lepsze parametry techniczne niż markowe produkty typu Samsung itp.

Ważne aby było dobre Wi-fi, wbudowane złączę na kartę SIM z obsługą LTE

Może ktoś pomóc, bo w sprawach tabletów jestem ciemny? :)

Myślałem o nVidia Sheld K1 , ale chyba nie ma złącza na kartę SIM i nie wiem jak inne zastosowane tego urządzenia oprócz gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymgania prawie z kosmosu .. ;)

W dzisiejszych czasach tablet aby płynnie chodził musi mieć conajmniej 2 gb ramu, dodając złącze LTE okolice 800 zł już są kiepskie w zakupie.

Ja od siebie dodam, żeby pomyśleć o modemie 3G ( większy wybór i cena niższa ) oraz o tym aby system operacyjny był to zwykły Windows ..( dostęp do normalnych aplikacji oraz po podłączeniu klawiatury i myszki możliwość korzystania jak ze zwykłego komputera )

http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/kiano-intelect-8-9-3g-ms.bhtmltu taki przykład , córka katuje Kiano Ellegance 8 3g i chodzi wporządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu typu Media Expert/ RTV Euro/ Media Markt, powiedz co chcesz aby taki tablet miał i wszystko będziesz miał wyłożone jak na patelni.

W Media Expert mogę polecić bo często kupuję w tych sklepach i chłopaki na prawdę są ogarnięci jeżeli chodzi o doradzenie sprzętu, jeszcze się nigdy nie zawiodłem.

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kilkanaście razy już zauważyłem że jak udajesz że się nie znasz to potrafią taki szit wciskać że głowa mała ? Ja do takich marketów jadę sprawdzić sobie wizualnie,pomacać i pobawić się i szukam normalnych cen. Wystarczy szybki rzut w internecie że ceny w zależności od sprzętu są droższe nawet o kilkaset złotych. Rekord to tv-w sklepie trochę ponad 3000 a na oleole 2249...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pójść do sklepu w którym chce się kupić - trzeba umieć się odezwać, że na innej stronie np ole ole jest taniej, sprzedawca wtedy sprawdza czy faktycznie tak jest i sprzedaje Ci za tą niższą cenę, ale to trzeba wiedzieć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega maju chciał żeby polecić mu konkretny tablet, a wy go do sklepu wysyłacie ....

Ze swojej strony mogę Ci polecić Lenovo Tab2 A10-70L , ma wszystko czego potrzebujesz i bardzo dobrą rozdzielność, w tej cenie ciężko będzie Ci znaleźć coś lepszego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega maju chciał żeby polecić mu konkretny tablet, a wy go do sklepu wysyłacie ....

Ze swojej strony mogę Ci polecić Lenovo Tab2 A10-70L , ma wszystko czego potrzebujesz i bardzo dobrą rozdzielność, w tej cenie ciężko będzie Ci znaleźć coś lepszego .

Tego szukałem. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych sklepach nawet nie chcą słuchać o negocjacji ceny albo podają taką że śmiech na sali :) Też już to przerabiałem. Raz nawet usłyszałem tekst w stylu-to proszę sobie kupić w tamtym sklepie :/

A co do tabletu ja również mam Kiano za około 500zl,Windows 10,ale jest bez sim(nie potrzebowałem). Ogólnie oprócz tego że lubi się rysować to za te pieniądze super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych sklepach nawet nie chcą słuchać o negocjacji ceny albo podają taką że śmiech na sali :) Też już to przerabiałem. Raz nawet usłyszałem tekst w stylu-to proszę sobie kupić w tamtym sklepie :/

A co do tabletu ja również mam Kiano za około 500zl,Windows 10,ale jest bez sim(nie potrzebowałem). Ogólnie oprócz tego że lubi się rysować to za te pieniądze super

Już się zdecydowałem. Jutro kupuję i odbieram Lenovo Tab 2 A10-70L z LTE i mocniejszym procesorem MT8732 QC 1,7GHZ. Nowy jeszcze nie rozpakowywany od Orange za 720zł za fakturą z 05.11.2016 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki tablet na karcie data będzie chodził? bo kumpel ma jakiegoś lg i nie chodzi, zdziwiło mnie to trochę, a mam net bez limitów na patyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tego Lenovo i polecam w tej cenie nic lepszego nie będzie sam szukałem przeglądałem itd kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko samsung. Reszta tabletów ma okropne wyświetlacze tzn niskie rozdzielczości. Za 800 można kupić fajengo samsunga 7 cali a jak dołożysz ze 200 zł to będzie można już 10 calowego kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung to producent który najwięcej produkuje sprzetu "postarzanego" Zresztą są wyświetlacze które nie odbiegają od Samsunga albo są dużo lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...