Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mogę jak najbardziej do nowego roku jestem :naughty:

Opublikowano

ja po nowym roku będę mógł dopiero :good:Fly??

Opublikowano
  • Autor

Proponuje po sylwestrze jakos... niedziela? :cool1:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 11:14_________________________________________________btw,

w srode, na dzien przed Wigilia w Plonsku byla piekna pogoda... szklanka na asfalcie... na III biegu jadac Kopernika tracilem trakcje na 4 kolach :kox: :kox: :kox:

zaliczylem sporo boczkow, przemyslowa... BP :naughty::kox:

Opublikowano

Proponuje po sylwestrze jakos... niedziela? :cool1:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 11:14_________________________________________________btw,

w srode, na dzien przed Wigilia w Plonsku byla piekna pogoda... szklanka na asfalcie... na III biegu jadac Kopernika tracilem trakcje na 4 kolach :kox: :kox: :kox:

zaliczylem sporo boczkow, przemyslowa... BP :naughty::kox:

raczej nie dam rady bo wyjeżdzam na sylwestra i nie wiem kiedy wrócę ale do czwartku powinienem wiedzieć :good: W Plonsku jest pare miejsc gdzie można poszaleć(np obok biedrony albo carefoura) :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, znam wszystkie miejscowy... zawsze w zime je obstawiam, jak jestem u rodzicow :decayed:

W sylwestra ma byc snieg... moznaby zrobic latajacego spota :good:

Opublikowano

Nie ma problemu bardz chętnie ja upalałem nieco pod biedronką i na przemysłowej, poza tym płońsk to piękne miasto nocą :naughty: Niedziele w nowym roku jak najbardziej mi pasuje byle do 16 bo później mogę już cisnąć na kraków. Wstępnie o której 12, 14 ??

Opublikowano

tylko że wy macie quattro cfaniaczki ;(

Opublikowano
  • Autor

Oska tez da sie driftowac :polew: Ostatnio na przemyslowej latalem z Transitem :tongue4::polew:

Mysle, ze 12:00.

Opublikowano

Oska tez da sie driftowac :polew: Ostatnio na przemyslowej latalem z Transitem :tongue4::polew:

Mysle, ze 12:00.

Transitem :shocked: To chyba sobie poradze :decayed: Ale coś mało chętnych na ten spot :gwizdanie:

Opublikowano

ja jestem za :) to co w niedziele 3 stycznia o 12??

Opublikowano
  • Autor

tak :)

niedziela, 03.01.2010, 12:00

Opublikowano

ja jestem za :) to co w niedziele 3 stycznia o 12??

widze ze chyba korekta była :gwizdanie:

Edit: softa :rolleyes:

Opublikowano

to i ja się pisze na spota :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

o panowie konkretna data:)) wczesniej nie widziałem tego tematu:) a szukalem cos takiego, to moze i kolega z okolic sie pojawi ;):naughty:

Opublikowano

coraz lepszy ruch w temacie :naughty:

Opublikowano

dobrze zaczniemy nowy rok :>

Opublikowano
  • Autor

zieluch... tylko nie zamykaj drzwi jak podjedziesz i zostawisz auto na jalowym... :polew:

Opublikowano

tu mam kluczyk w 5 min a niech się zamyka :evil:

Opublikowano

witam,

pytanie mam jak wy się spotujecie bo ja mam miejsce pobytu takie jak w opisie tylko w weekendy i to nie wszystkie a reszte czasu spędzam na dobrzyńskiej we Wcześniaku to może mógłbym kiedyś do was zawitać ??

a już kilka A4 widziałem w płocku na ramkach klubowych to troche was tam jest :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.