Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niedługo i ja się pojawię :)

Opublikowano

może by przed swietami zrobił spota jajem sie stukniem :polew:

Opublikowano

mialbym rposbe móglby mi ktos sprawdzic pozadnie bledy w kompie jakims pozadnym kablem?

Opublikowano

mówisz i masz:) na pw nr tel poszedł

Opublikowano

to może w sobotę koło południa - powiedzmy 12:30, a potem na meczyk na 14:30 :>

Opublikowano

w sobote pracuje a meczow nie lubie ogladac :confused4:

Opublikowano

podziekowania dla kolegi juby_p :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

drobnostka :)

Opublikowano

no ok, przed Świętami widzę , że może być problemik, ale co koledzy szanowni na to żeby zajechać do ośrodka www.wzielonejdolinie.pl - to ośrodek moich przyjaciół. domki niestety niedostępne już do końca sezonu ale rozpoczęcie - grill, ognicho można by tam zrobić. czekam na opinie.

Opublikowano

wszystko zalezy od terminu :good: ja jestem ogólnie za ale podejzewam ze moze byc problem bo narazie i tak jest nas malo na spotach wiec jak i tak ze 2-3 osoby nie beda mogly to wyjdzie ze 3 nas bedzie mysle narazie troche poczekac az frekfencja nam troszke dobije i wtedy cos takiego zorganizowac ale pomysl jak najbardziej na plus ja bym predzej wybral sie na tego peintbola :naughty:

Opublikowano

na paintballa minimum 10 osób tez ogarniam. no problemo. zawsze można znajomych normalnych zabrać- 4-5 autek i skład będzie

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/s-line-audi-a4-01-07-dyw-wel-polyamidowe-na-gumie-i1497701228.html

bede zamawial takie dywaniki moze tez ktos chetny? czekam na nich do piatku

pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 14:02_________________________________________________http://moto.allegro.pl/nowa-oryginalna-mata-bagaznika-audi-a4-b6-b7-i1554165443.html

bede jeszcze takie cos zamawial takze tez czekam na chetnych[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 14:16_________________________________________________http://moto.allegro.pl/oryginalne-wycieraczki-ramiona-aero-audi-a4-b6-i1563252836.html

i jeszcze cos takiego tez czekam na chetnych :>

Opublikowano

to panowie robimy cos z tym spocikiem przed swietami ?? :cool1:

Opublikowano

Oskar ja sie pisze na te z czrnym obszyciem z czerwoną nitką:)

Opublikowano

ok jutro zamawiam wszystko moze jeszcze ktos na cos chetny? :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 17:20_________________________________________________http://moto.allegro.pl/nowa-galka-audi-a3-s-line-skorzany-mieszek-oryg-i1526324965.html i jeszcze cos takiego bede zamawiam

i informuje pasuje do a4 trzeba zmienic tylko dolna obwódke tez czekam do jutra[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 17:40_________________________________________________wszystko zamówione

Opublikowano

to jak koledzy jutro o 19:30?

Opublikowano

będę. do zobaczenia.

Opublikowano

jutro to ja mam zakonczenie roku wiec odpadam dla tego przed swietami chcialem

milego spotu :hi:

Opublikowano

Też zamierzam być

Opublikowano

No to spot pełen wrażeń i troche kilometrów jazd próbnych, u Oskara podobno ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.