Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie jednak nie będzie - mam dentystę :/

Opublikowano

no dobra...

Wybiera sie ktos jutro ?? chyba nie cos czuje... jakby ktos sie zdecydowal to na 18:00 sama gora ;)

kolega Boro21 widziany nad wisla :D

Opublikowano

bylem z dziewczyna nad wisłą wczoraj :D a jeśli chodzi o dzisiejszego spota to nie dam rady bo jadę nad jeziorko

Opublikowano

chłopaki przełóżmy to na za tydzień ja tez nie będę dziś.

Opublikowano

Boro to dobrze ze nie przeszkodzilem :wink:

no dobra to na 5.09 na 19??

1.przybysz

2.

3.

Opublikowano

ja bede

Opublikowano

5.09 godzina 19:00

1.przybysz

2.Juby_p

3.

4.

dawac Panowie :wink:

Opublikowano

ja też będę :)

Opublikowano

Ja chyba też :) auto mi wstaje więc chyba dojadę :D

Opublikowano

no ja tez bede ;)

Opublikowano

czyli malu update

5.09 godzina 19:00

1.przybysz

2.Juby_p

3.Boro21

4.dejf

5.tomasl91

6.

wolne miejsca jeszcze sa wiec przyjezdzac :banan:

---------- Post dopisany 07-09-2013 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-09-2013 at 16:59 ----------

jakie tlumy byly... nie bylo miejsca zeby zaparkowac...

Opublikowano

Myślę, że będzie lepiej się porozumiewać przez telefon. Mój nr 788 737 661. Ja totalnie zapomniałem.

Opublikowano

wiecie ja nie chcialbym byc jakos zle zrozumiany po prostu czlowiek sie umawia organizuje sobie czas i przyjezdza i stoji jak kolek sam... nie mam nic do nikogo pretensji tylko jak juz komus nie pasuje to piszczie na forum nie

Opublikowano

Jak sam widzisz, nie każdy tu pisze, więc moim zdaniem lepiej umawiać się przez tel/SMS danego dnia. Jak ja powiem na tydzień przed, że będę, to mogę o tym już następnego dnia nie pamiętać, a nie zawsze sprawdzam każde powiadomienie z forum. Tak było od zawsze.

Opublikowano

nie kazdy do kazdego na numer i chyba najlatwiej jest umawiac sie na forum... Ja rozumiem ze ktos sie umawia i wynika jakas sytuacja przez ktora nie moze przyjechac... nie no jak piszesz dejf ze tak bylo od zawsze to bedzie sie musial czlowiek przyzwyczaic

Opublikowano

Chłopaki nie spinać się, ja też pamiętam jak z rok temu lub nawet wcześniej przyjeżdżałem sam czasem Oskar wpadał potem mnie się znudziło tak samemu stać na parkingu:)

Opublikowano

juby_p nie spinamy sie prawda dejf??? :wink:

Opublikowano

spoko ale fajnie ze tylu teraz nas sie pojawia ostatni spot który pamiętamy to chyba był rekord z 2lat może więcej.

Opublikowano

to trzeba go powtorzyc :wink:

Opublikowano

musimy cos ustalić :) jest kolega Daniels z forum który też chce nas przyjechać i chce również zaprosić nową forumowiczkę https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s403x403/1234881_523793064361901_1705636861_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.