Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ktoś tam napisał, że trzeba mieć to i owo. Ja nie mam sprzętu, jeżeli jego zakup jest dosyć drogi to wolę do kogoś podjechać. Tylko pytanie do kogo? Na prawdę w okolicy nie ma ogarniętych mechaników?

do wymiany uszczelnień PD potrzeba nowe śruby mocujące PD i nowe uszczelnienia, parę kluczy z 4 godziny czasu i wiedzę

duzo tego oleju ci przybywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę kluczy mam, czas się znajdzie, umiejętności - coś tam w życiu wymieniłem ale to przy starszych silnikach, tego trochę się boję. Oleju przybywa, nie wiem ile. Mam tem czarny bagnet z dwiema kulkami, jak sprawdzałem po nocy w niedzielę to ta wyżej była prawie cała pokryta olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę kluczy mam, czas się znajdzie, umiejętności - coś tam w życiu wymieniłem ale to przy starszych silnikach, tego trochę się boję. Oleju przybywa, nie wiem ile. Mam tem czarny bagnet z dwiema kulkami, jak sprawdzałem po nocy w niedzielę to ta wyżej była prawie cała pokryta olejem.

masz DPF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam jeszcze:) ale chyba chciałbym się go pozbyć i zrobić małego virusa, ale w pierwszej kolejności chce się zająć tym olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaczął od dokładnej obserwacji przybywania jak szybko przybywa, jaki silnik dokładnie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik BPW, ile przybywa - ciężko powiedzieć od wymiany oleju nie sprawdzałem poziomu do wczoraj:embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podczas wypalania silnik brzmi trochę inaczej (zwłaszcza przy przyśpieszaniu) to tak, od wymiany kilka razy. Nigdy nie jechałem innym 2.0 z dpf więc ciężko mi powiedzieć, kontrolka ani nic na fis mi się nigdy nie zapaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byśmy się zorganizowali niebawem ? P.s Kto ma bordową A4 w sedanie (Z ramką od tablicy klubową i lotką delikatną na klapie) ?

---------- Post dopisany 02-07-2014 at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2014 at 07:11 ----------

Labrador do oddania w dobre ręce. Psiak ma ok. 2 lat, biszkoptową karnację i to jest pies. "Niko" obecnie ma uczulenie na skórze i posiada 2 rany, dzisiaj u weterynarza zostały podjęte kroki by to wyleczyć ( Nie są to wielkie kwoty leczenia). Proszę udostępnijcie u siebie też, byłbym mega wdzięczny Zainteresowane osoby zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...