Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje po sylwestrze jakos... niedziela? :cool1:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 11:14_________________________________________________btw,

w srode, na dzien przed Wigilia w Plonsku byla piekna pogoda... szklanka na asfalcie... na III biegu jadac Kopernika tracilem trakcje na 4 kolach :kox: :kox: :kox:

zaliczylem sporo boczkow, przemyslowa... BP :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje po sylwestrze jakos... niedziela? :cool1:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 11:14_________________________________________________btw,

w srode, na dzien przed Wigilia w Plonsku byla piekna pogoda... szklanka na asfalcie... na III biegu jadac Kopernika tracilem trakcje na 4 kolach :kox: :kox: :kox:

zaliczylem sporo boczkow, przemyslowa... BP :naughty::kox:

raczej nie dam rady bo wyjeżdzam na sylwestra i nie wiem kiedy wrócę ale do czwartku powinienem wiedzieć :good: W Plonsku jest pare miejsc gdzie można poszaleć(np obok biedrony albo carefoura) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, znam wszystkie miejscowy... zawsze w zime je obstawiam, jak jestem u rodzicow :decayed:

W sylwestra ma byc snieg... moznaby zrobic latajacego spota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu bardz chętnie ja upalałem nieco pod biedronką i na przemysłowej, poza tym płońsk to piękne miasto nocą :naughty: Niedziele w nowym roku jak najbardziej mi pasuje byle do 16 bo później mogę już cisnąć na kraków. Wstępnie o której 12, 14 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oska tez da sie driftowac :polew: Ostatnio na przemyslowej latalem z Transitem :tongue4::polew:

Mysle, ze 12:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oska tez da sie driftowac :polew: Ostatnio na przemyslowej latalem z Transitem :tongue4::polew:

Mysle, ze 12:00.

Transitem :shocked: To chyba sobie poradze :decayed: Ale coś mało chętnych na ten spot :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za :) to co w niedziele 3 stycznia o 12??

widze ze chyba korekta była :gwizdanie:

Edit: softa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o panowie konkretna data:)) wczesniej nie widziałem tego tematu:) a szukalem cos takiego, to moze i kolega z okolic sie pojawi ;):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zieluch... tylko nie zamykaj drzwi jak podjedziesz i zostawisz auto na jalowym... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

pytanie mam jak wy się spotujecie bo ja mam miejsce pobytu takie jak w opisie tylko w weekendy i to nie wszystkie a reszte czasu spędzam na dobrzyńskiej we Wcześniaku to może mógłbym kiedyś do was zawitać ??

a już kilka A4 widziałem w płocku na ramkach klubowych to troche was tam jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...