Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

spocik się odbył. 4 furki. do zobaczenia za 2 tygodnie.

Witam. Ja sie pisze na kolejny spot w Galerii Mosty, nawet sobie przypomnienie wpisałem w tel :) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja narazie remontuje auto bo k**wa sypie się wszystko co możliwe...do szału mnie to zaczyna doprowadzać... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie co z jutrzejszym spotem?? Wpisywać kto się wybiera.

Kolejne pytanie to:

Kogo polecacie do odpicowania A4 w Płocku lub okolicach do 30km - chodzi mi tu o takie rzeczy jak zamalowanie drobnych przytarć takich których nie weźmie polerka, pranie tapicerki, polerka z efektem lustra, usunięcie drobnych rys z szyby, polerka reflektorów. Wpiszcie sprawdzonych speców z usług których korzystaliście wy lub wasi znajomi - nazwy firm, adresy, kontakt jak ktoś zna.

Przyszła wiosna więc wypadałoby doprowadzić A4 do porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę . co do pytań kolegi to na miejscu możemy pogadać i jakieś namiary wspólnie zmontujemy. z polecenia to wiadomo można coś ugrać na kosztach.

>>> Coleman - jak tam furka? mam nadzieje , że już spoczko ze skrzynką :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknijcie na link jakie cuda robią w Łodzi http://www.snblodz.com.pl/galeria jest to sieciówka i z tego co czytałem w necie mają dość pozytywne opinie - moją A4 wycenili na 700-800zł pełen pakiet zewnątrz i wewnątrz i trochę się już na nich nastawiłem ale jak mówicie że w Płocku też ktoś to dobrze robi to obgadamy temat jutro

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 autek przy przewadze Quattro . nieznacznej aczkolwiek przewadze. zaliczam miłą atmosferę. do zobaczenia za 2 tygodnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no za dwa tygodnie nie odpuszcze ci podniesienia maski i obejżenia LPG :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...