Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki rozmiar mają te felgi i z jakiego są modelu ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, granatowy napisał(a):

Jaki rozmiar mają te felgi i z jakiego są modelu ?

20x9j ET22 z RS5 ostatni lift

Opublikowano

Nieźle, to teraz ramki szyb, obudowy lusterek, lotka, rekin dachowy, listwy progowe do psiknięcia pod kolor felg :decayed:

Ogólnie nie podobają mi się takie kolory, także minus, wzór felgi też minus. Ale jak wiadomo minus i minus daję plus, także kurde ładnie siadło :OMG:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, liquid8p napisał(a):

Nieźle, to teraz ramki szyb, obudowy lusterek, lotka, rekin dachowy, listwy progowe do psiknięcia pod kolor felg :decayed:

Ogólnie nie podobają mi się takie kolory, także minus, wzór felgi też minus. Ale jak wiadomo minus i minus daję plus, także kurde ładnie siadło :OMG:

 

 

No tak wzór słaby, kolor słaby ale siadło grubo.... no nie powiem ciekawa konsekwencja wypowiedzi... :co:

Opublikowano

Napisane w formie żartu, dlatego na końcu napisałem, że na plus i całość mi się podoba :wink:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, liquid8p napisał(a):

Napisane w formie żartu, dlatego na końcu napisałem, że na plus i całość mi się podoba :wink:

Wiem wiem domyśliłem się ?

Opublikowano
W dniu 15.03.2024 o 14:23, kamelus_ napisał(a):

20240315_122341.thumb.jpg.02500e84b3b94c882233d9aba78d9365.jpg20240315_122307.thumb.jpg.e4a895249b66ffc4a2f0416653dd6e25.jpg20240315_122056.thumb.jpg.aae4b4236fd8a5a36c3c96e3f4727f20.jpg20240315_122050.thumb.jpg.186ac98446cb38e33de90e0dde47a5c5.jpg

Też choruje na te koło ale ceny chore:kwasny:Idealnie siedzi u Ciebie:kox:

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Wandej napisał(a):

Też choruje na te koło ale ceny chore:kwasny:Idealnie siedzi u Ciebie:kox:

No niestety mało że drogie to bardzo trudno znaleźć w oryginale. Ale spotkanie z nimi na żywo sprawia że portfel sam się otwiera... :slina:?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 18.03.2024 o 19:47, kamelus_ napisał(a):

No niestety mało że drogie to bardzo trudno znaleźć w oryginale. Ale spotkanie z nimi na żywo sprawia że portfel sam się otwiera... :slina:?

Weź zmień te 300mm z tyłu na 330... Razi to:dziura:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Wandej napisał(a):

Weź zmień te 300mm z tyłu na 330... Razi to:dziura:

Pomyślimy... ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dobra można chejtować...   :grin:

20240726_115711.thumb.jpg.6edbe7a439160383fd2a462995c88e93.jpg

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano

Mi tam się podoba, sam będziesz montował?

 

YYCSl9Hl.jpg

guPt9S8l.jpg

VYuqP6kl.jpg

ht0PZypl.jpg

 

U mnie maxton jest już jakiś rok i na prawdę te dokładki odmieniają auto. Do a5/s5 jest fajny tylny dyfuzor z maxtona. Ja zakładem wszystko sam, niby bez zdjęcia zderzaka nie da się założyć przedniego splittera, ja jakoś założyłem :decayed:

Na wyposażeniu auta, ściereczka obowiązkowa. Dużo kurzu i błota się zbiera na dokładkach, ale to jedyny ich minus :hi:

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, liquid8p napisał(a):

Mi tam się podoba, sam będziesz montował?

 

YYCSl9Hl.jpg

guPt9S8l.jpg

VYuqP6kl.jpg

ht0PZypl.jpg

 

U mnie maxton jest już jakiś rok i na prawdę te dokładki odmieniają auto. Do a5/s5 jest fajny tylny dyfuzor z maxtona. Ja zakładem wszystko sam, niby bez zdjęcia zderzaka nie da się założyć przedniego splittera, ja jakoś założyłem :decayed:

 

Tak sam montuje. Kupiłem przód z RS5 (żeby siadł pod competition) i tylne boczne splitery. Dyfuzora nie chcę zmieniać bo jednak pełny fabryczny competition to rzadkość i nie chcę takich podmianek. Maxton jako uzupełnienie i to tak żeby to wyglądało możliwie jak najbardziej fabrycznie. Przód już umęczyłem bez zdejmowania zderzaka. Nie powiem ciężko to tak założyć ale efekt petarda. Pięknie się zgrywa z czarnymi bocznymi listwami s-line i jest mega delikatna da dokładka. Tyły tylko wstępnie przymierzyłem bo nie miałem czasu już ale na pierwszą przymiarkę jakoś mi nie bardzo leżą. Muszę to na spokojnie poprzymierzać i się zastanowić czy montować

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, kamelus_ napisał(a):

 

U Ciebie bardzo fajnie to wszystko wygląda jak fabryczny setup.

 

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
  • Autor

Przód siedzi mega :slina:

 

20240730_113128.thumb.jpg.056d332a6ab97bd077d94189b121d39e.jpg20240730_112729.thumb.jpg.f4f7dd7c40ecdcf897119c6e9706b502.jpg20240730_112413.thumb.jpg.37d01de0ff882863855ebdc023ab3ae0.jpg20240730_112308.thumb.jpg.9cfd4ce2aff2308e375c4ce9d53dd3a2.jpg

Opublikowano

Piękna jest, podobają mi się twoje zaciski, w sensie ich kolor. Maxton robi robotę :naughty:

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, liquid8p napisał(a):

Piękna jest, podobają mi się twoje zaciski, w sensie ich kolor. Maxton robi robotę :naughty:

Dzięki

Opublikowano
  • Autor

Chłopy moje poprzednie koła nadal na sprzedaż. 6000 zł do oddania. Szczegóły w dziale sprzedam.

Opublikowano

Szczerze nie wiem co widzą wszyscy w tym maxtonie. Pełno tego dookoła na wszelakiej maści "projektach", jakość bardzo słaba...

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, skotyman napisał(a):

Szczerze nie wiem co widzą wszyscy w tym maxtonie. Pełno tego dookoła na wszelakiej maści "projektach", jakość bardzo słaba...

Prawda jest taka że w większości przypadków wygląda to dobrze. W moim przypadku na żywo sprawia wrażenie oryginalnego pakietu. Delikanie nie wulgarnie ale lekko agresywniej niż seria.  Co do jakości się nie wypowiem bo z krótko mam na aucie (może masz większe doświadczenie) ale tak jak piszesz pełno tego wszędzie więc chyba tragedii nie ma ale też nie ma za bardzo alternatywy. Przynajmniej wykonanie estetyczne.

Tak czy inaczej niewątpliwie przód wygląda dużo lepiej. Tył jakoś nie w moim guście więc nie montuje.  Chyba że jakoś przerobie te dokładki. Czas pokaże...

Edytowane przez kamelus_

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.