Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 godzin temu, kamelus_ napisał:

Tak szczerze to myślałem że seria pod 250 KM wyjdzie bo podobno i tak bywa przy tych silnikach. Ale tak czy inaczej różnica jest mega odczuwalna. Naprawdę dobrze to teraz jeździ. Polecam bez dwóch zdań. I choć chłopaki w CS kroją 2 x więcej niż konkurencja to mam pewność że jest to zrobione na tip top bez ryzyka. Nikomu innemu bym auta na program nie dał.

Bez dwóch zdań, całkowicie się zgadzam. 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas na jakiegoś moda.

Tym razem główna przyczyna to popawawa wydajności. Ale kto powiedział że przy okazji nie może być ładnie :decayed:

 

 

20210510_100728.jpg

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano

:banan:

Opublikowano

Ciekawy kolorek :)

Opublikowano

Zdrowy  .......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

banan.   :thumbup1:

Opublikowano

Przy twoim kolorze nadwozia  będzie miazga:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, instruktor83 napisał:

Przy twoim kolorze nadwozia  będzie miazga:thumbup1:

Kolorek już taki mam od około dwóch lat i faktycznie fajnie się komponuje dlatego Akebono zostało pomalowane pod kolor. Swoją drogą dziś walczę :ad:

Opublikowano
W dniu 10.05.2021 o 10:12, kamelus_ napisał:

Czas na jakiegoś moda.

Tym razem główna przyczyna to popawawa wydajności. Ale kto powiedział że przy okazji nie może być ładnie :decayed:

 

 

20210510_100728.jpg

To nie jest zwykły banan to banan chiquita. 

Opublikowano
  • Autor

No i sześciotłok na pokładzie. Do tego tarcza 356 mm Zimmermann sport. 

Przy 20" feldze to jakiegoś spektakularnego wrażenia nie robi i liczyłem się z tym ale to akebono leżało u mnie już ponad półtorej roku (kupiłem je w miarę okazyjnie jako fabrycznie nowe) i było przystosowane pod 356 mm a nie chciało mi się już nic z tym kombinować. Jak chodzi o skuteczność z całą pewnością wystarczy a to było priorytetem. Na plus przemawia fakt że 356 mm jest podobno skuteczniejsze niż 370 mm (w przypadku swapu do B8 czy 8T0) bo 370 mm jest cieńsza i ma niby mniejszą pojemność cieplną. Tak więc chyba przypadkiem  wyszło lepiej dla skuteczności no ale niestety gorzej dla oka.

20210514_102040.jpg

Opublikowano

Rozmiar ok, to i tak spory balast dla auta a hamowanie na plus, poza kolorem (dla mnie) zmiana na plus bo akebono wygląda już nowocześnie

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, marcin_o23 napisał:

Rozmiar ok, to i tak spory balast dla auta a hamowanie na plus, poza kolorem (dla mnie) zmiana na plus bo akebono wygląda już nowocześnie

Kolor jak mówisz kwestia gustu a nie chciałem oklepanego czerwonego żółtego czy czarnego. W mojej ocenie kolor fajnie pasuje do nadwozia a i sam zacisk fajnie się w nim prezentuje.

Opublikowano
W dniu 14.05.2021 o 12:39, kamelus_ napisał:

No i sześciotłok na pokładzie. Do tego tarcza 356 mm Zimmermann sport. 

Przy 20" feldze to jakiegoś spektakularnego wrażenia nie robi i liczyłem się z tym ale to akebono leżało u mnie już ponad półtorej roku (kupiłem je w miarę okazyjnie jako fabrycznie nowe) i było przystosowane pod 356 mm a nie chciało mi się już nic z tym kombinować. Jak chodzi o skuteczność z całą pewnością wystarczy a to było priorytetem. Na plus przemawia fakt że 356 mm jest podobno skuteczniejsze niż 370 mm (w przypadku swapu do B8 czy 8T0) bo 370 mm jest cieńsza i ma niby mniejszą pojemność cieplną. Tak więc chyba przypadkiem  wyszło lepiej dla skuteczności no ale niestety gorzej dla oka.

20210514_102040.jpg

Nie wiem skąd te info masz co do grubości.

Tarcza 375mm (z Merca) ma 36mm grubości więc 2mm więcej niż ta 356mm:wink:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Wandej napisał:

Nie wiem skąd te info masz co do grubości.

Tarcza 375mm (z Merca) ma 36mm grubości więc 2mm więcej niż ta 356mm:wink:

Nie rozkminiałem tego bo miałem już Akebono pod 356 mm ale takie info jest w tu na forum w temacie o hamulcach do b8. Jak dobrze pamiętam DEV tak pisał.

Opublikowano
W dniu 10.05.2021 o 10:12, kamelus_ napisał:

Czas na jakiegoś moda.

Tym razem główna przyczyna to popawawa wydajności. Ale kto powiedział że przy okazji nie może być ładnie :decayed:

 

 

20210510_100728.jpg

Od czego ten zacisk , do a6 c7 będzie pasować ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, marcinch001 napisał:

Od czego ten zacisk , do a6 c7 będzie pasować ?

Zacisk z S5, S4 b9. Z odpowiednim adapterem na pewno spasuje

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, krzysiek_f napisał:
M.OLX.PL

32000 zł: 32 000 zł: witam laleczka na sprzedaz 1.9 tdi dwa programy na 200 i 300...

?

A to dobre. Nawet nie mam pewności czy to moje auto. Pierwsze fotki owszem moje ale fota tyłu nie moja. Bo i tył miałem inny ale nie wykluczone że coś kolo wymodził. Lokalizacja łódź a moje kupił Polak mieszkający w Brukseli. Dziwne...

Opublikowano
W dniu 10.05.2021 o 10:12, kamelus_ napisał:

Czas na jakiegoś moda.

Tym razem główna przyczyna to popawawa wydajności. Ale kto powiedział że przy okazji nie może być ładnie :decayed:

 

 

20210510_100728.jpg

Malowane proszkowo  , Napis naklejka ? Jakie tam dałeś śruby zeby przykręcić zacisk do jarzma - imbus czy na klucz 19 ?

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, marcinch001 napisał:

Malowane proszkowo  , Napis naklejka ? Jakie tam dałeś śruby zeby przykręcić zacisk do jarzma - imbus czy na klucz 19 ?

Hej. Malowane sprayem i na to bezbarwny. Napis naklejka odporna na temperaturę. Zacisk przykręcony jarzma śrubą na klucz ale nie pamiętam 17 czy 19.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mi osobiście kolor zacisku bardzo się podoba, pasuje do "suzuka gray" :cool1: 

Kto wie, czy w rc nie zrobię czegoś podobnego :)

Edytowane przez liquid8p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.